• Data spotkania: 2015-03-07 18:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

Ekipa na Swoim

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Słonzi było faworytem i to potwierdziło w meczu z niżej notowanym zespołem Ekipy na Swoim.

Można by powiedzieć, że wieczór jednego Pana – Dariusza Kochańskiego, który w tym meczu otworzył wynik meczu i zdobył pięć bramek. Na pochwałę zasługuje jednak cała drużyna, która wysoko wygrała mecz z rywalem do tego grając bardzo ładną piłkę.

Nie było w tym spotkaniu sytuacji w której Słonzi było zagrożone wynikiem. Od początku meczu zespół z Danielem Libigockim w bramce kontrolował sytuacje na boisku, strzelając bramki. Po trzech bramkach D. Kochańskiego po pierwszych dwudziestu pięciu minutach FC prowadziło 3:0.

W drugiej odsłonie meczu w przeciągu trzech minut drużyna Ekipy przegrywała już 0:6. Przy takim wyniku, było już po meczu. Ekipa jednak pokazała charakter i do końca walczyła o bramki, które strzeliła w 42, 45 i 49 minucie meczu. FC Słonzi dołożyło jeszcze dwie i wynik spotkania wynosił 8:3 na korzyść faworyta tego meczu.

Bramki: A.Jarosiński 42’,T.Błaszczyk 45’, R.Kowalczyk 49’ (Ekipa na Swoim) – D.Kochański 5’,15’,17’29,’3’',M.Giersz 31’44’,M.Dyl 43’ (FC Słonzi Słupsk)