• Data spotkania: 2015-03-07 17:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

Redar Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Redar jeszcze w tym sezonie dwukrotnie będzie miał szanse na rewanż, jednak musiałby znacznie poprawić swoją grę w meczu z Casablanką. Zespół Kwiaciarni w tym meczu był lepszy, pewnie wygrywając spotkanie.

Od początku meczu Casablanka atakowała i prowadziła grę. Piłka drogę do bramki znalazła w trzynastej minucie po dobrej drużynowej akcji, bramkę zdobył Rafał Halman. Osiem minut później było już 2:0 dla zespołu Przemysława Halmana. Pierwsza część gry potwierdzona bramkami dla Kwiaciarni.

W drugiej części meczu Redar śmielej próbował atakować, ale Casablanka nie pozwalała na wiele rywalowi. Sześć minut po wznowieniu gry dał o sobie znać Sebastian Kądziela, który podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza rywali odpowiednio w 42 i 49 minucie spotkania. S. Kądziela był najgroźniejszym zawodnikiem na boisku tego wieczoru. Honorową, bardzo ładna bramkę z rzutu wolnego dla Redaru zdobył Krzysztof Giedrewicz.

Bramki: K.Giedrewicz 47’ (Redar Słupsk) – R. Halman 13’,P. Pierzchała 21’,S.Kądziela 31’,42’,49’ (Kwiaciarnia Casablanka)