Terminarz rozgrywek/Wyniki

Oldboys Team Adamski

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Dobrze przepracowana zima przez drużynę Jacka Adamskiego przenosi się na sztuczną trawę. W poprzedniej kolejce Oldboje pokonali, grając bez zmian Baltic Fish 3:1, w tej kolejce zespół J. Adamskiego wysoko ograł Agatę Meble.

Od pierwszych minut spotkania lepiej wyglądali zawodnicy Oldboys Team, którzy już w trzeciej minucie za sprawą samego kapitana zespołu prowadzili 1:0. Do przerwy doświadczony team Adamskiego prowadził  3:0. W drugiej części meczu w granicach trzydziestej – trzydziestej piątej minuty mieliśmy wymianę ciosów, bramka za bramką z obydwu stron. Ostatecznie tą wymianę wygrali zawodnicy Oldboys Team Adamski, którzy po bardzo składnych akcjach strzelali kolejne bramki rywalom wygrywając aż 10:4.