Terminarz rozgrywek/Wyniki

Agata Meble Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Z nadwyżką zrewanżowała się drużyna Agaty Meble Słupsk za jesienną porażkę z Casablanką, tym razem drużyna Marka Perkowskiego rozbiła rywala różnicą dziesięciu bramek.

W tym meczu od początku przeważała Agata, która po pierwszych dwudziestu pięciu minutach prowadziła 5:1 i nic nie wskazywało na to aby obraz gry zmienił się w drugiej połowie. Od bramki zaczęła Casablanka, później przez dłuższy czas strzelała tylko Agata, zaczął Włodzimierz Wolski, kończył z czterema bramkami Michalak.

Kolejne fragmenty meczu to bramki zdobywane przede wszystkim przez Agatę, bramkarz Casablanki miał co robić przez cały mecz, gdyby nie jego interwencje zapewne wynik byłby wyższy. Kwiaciarnia nie mając nic do stracenia postawiła na ofensywę zapominając o defensywie co wykorzystała bezlitośnie Agata a właściwie jeden zawodnik, którego piłka szukała w tym meczu sama. Piotr Michalak w tym meczu zdobył aż dziewięć bramek, i aktualnie dzięki temu wyczynowi jest liderem z 40 bramkami wśród klasyfikacji strzelców.

Agata dzięki wygranej jest siódma mając trzydzieści jeden punktów, Casablanka spada na miejsce dziesiąte z dwudziestoma pięcioma punktami.