Terminarz rozgrywek/Wyniki

Redar Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Ten weekend był bardzo udany dla Redaru, który w sobotę awansował do finału Pucharu Ligi, a w niedzielę pokonał po raz pierwszy drużynę Jacka Adamskiego.

Mecz udanie zaczął się dla Redaru, który po jedenastu minutach prowadził już 2:0. Do głosu chwilę później dochodzić zaczęli zawodnicy oldbojów, którzy za sprawą Jarosława Lulińskiego najpierw strzelili bramkę kontaktową, później wyrównali stan spotkania. Jeszcze przed przerwą Redar zerwał się do ataku i w 23 minucie gry za sprawą dobrze dysponowanego Pawła Kaucha prowadził 3:2.

W drugiej połowie ponownie skutecznie atakował Redar, który w 31 minucie gry podwyższył prowadzenie na 4:2. Jarosław Abramczuk w 36 i 40 minucie gry dał kolejne bramki Redarowi, który prowadził niespodziewanie 6:2. Drużyna Oldboys Team Adamski zdobyła jeszcze tylko jedną bramkę, ponownie na listę strzelców wpisał się Jarosław Luliński, który wykorzystał rzut karny. Sensacja stała się faktem, Redar pokonuje Oldboys Team.