Terminarz rozgrywek/Wyniki

Agata Meble Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Agata pokonała Redar w meczu 22 kolejki Extraliga.pl w Słupsku. O zwycięstwo łatwo nie było ale ofensywa drużyny M.Perkowskiego nie zawiodła.

Agata rozpoczęła od bramki Włodzimierza Wolskiego, zdobytej w szóstej minucie spotkania. Redar przez pierwsze minuty atakował często i groźnie ale nie potrafił tego wykorzystać. Swoją sytuacje wykorzystała natomiast Agata, ponownie strzelcem bramki był Wolski, po 10 minutach było 2:0. Wreszcie atak Redaru skończył się bramką w 18 minucie spotkania, podanie Kaucha wykorzystał – Konrad Łabicki, 2:1 do przerwy.

W drugiej części meczu widzieliśmy kolejne ataki obydwu zespołów. Agata szybko strzeliła trzecia bramkę, bo trzy minuty po rozpoczęciu gry, Michalak podwyższył prowadzenie dla Agaty. Przez dłuższy czas wynik nie ulegał zmianie, Redar atakował coraz częściej i w 41 minucie gry po zamieszaniu w polu karnym kontaktową bramkę zdobył Jarosław Abramczuk. Na niewiele się to zdało chwilę później Piotr Michalak podwyższył prowadzenie Agaty. Redar jeszcze zerwał się do ataku i zdobył trzecią bramkę, minutę później Agata zdobyła kolejną, piątą. Jeszcze przed końcem meczu zespół Agaty mógł podwyższyć prowadzenie ale zabrakło skuteczności.