• Data spotkania: 2015-03-15 14:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

Kamieniarstwo Rosik Baltic Team

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Meczem, który kończył niedzielne zmagania Extraligi, było spotkanie Oldboys Team Adamski – Baltic Fish. Przed tym spotkaniem obydwa zespoły miały po tyle samo punktów, ciężko było wskazać tutaj faworyta.

Mimo iż drużyna Jacka Adamskiego grała w tym meczu bez zmian, wygrała za co należą się brawa doświadczonej drużynie Oldbojów. Dobra forma z hali przeniosła się na sztuczną nawierzchnie i pozwoliła zdobyć trzy punkty w tym spotkaniu.

Od pierwszych minut mecz toczył się w wolnym tempie, przez pierwszy kwadrans żadna ze stron nie zdołała oddać nawet strzału na bramkę. Po pierwszej połowie było bez bramek.
Druga część meczu przyniosła większe emocje i co najważniejsze bramki. Drużyna Oldboys Team w 32 i 35 minucie zdobyła dwie bramki i prowadziła 2:0. Trzy minuty później Baltic odpowiedział bramką kontaktową. Chwilę później zespół Oldboys Team  zdobył trzecia bramkę, i wynik nie zmienił się już do końca spotkania.