• Data spotkania: 2015-05-16 16:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

FC Słonzi Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Baltic nie zdołał powtórzyć wyczynu z rundy wiosennej w której to pokonał Słonzi, tym razem to liderzy wygrali i zdobyli komplet punktów.

Spotkanie zaczęło się od świetnie wykonanego rzutu wolnego przez Michała Giersza, który już w piątej minucie gry wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Baltic próbował tworzyć sobie sytuacje ale kiedy je stwarzał nie potrafił ich wykorzystać w bramce czujny był Daniel Libigocki,. Wynik nie uległ zmianie, do przerwy 1-0.

Drugą połowę również udanie rozpoczęli zawodnicy Słonzi, którzy za sprawą Macieja Walusia prowadzili 2:0 w 29 minucie spotkania. Baltic śmielej ruszył do ataków, ale brakowało drużynie wykończenia. W 36 minucie arbiter spotkania podyktował rzut karny dla Balticu, który wykorzystany został przez Karola Zduniaka. Baltic starał się wyrównać, ale Słonzi zagrało rozważnie, i w 40 minucie gry było już 3:1. Cztery minuty później wynik meczu ustalił Michał Giersz, który zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Słonzi – Baltic 4:1.