29 MAR 2014

Przebudzenie Aktywnej Fabryki!

Za nami cztery spotkania sobotniej trzeciej kolejki Extraliga.pl w Słupsku. Swój pierwszy mecz wygrała Aktywna Fabryka, FC Słonzi, Burza ma komplet punktów, wygrało także Osiedle Batorego.

FC Słonzi vs Dragons Team 14:1

Bolesnej porażki doznali zawodnicy zespołu Dragons Team. Drużyna Słonzi, która w pierwszych dwóch spotkaniach zagrała słabo w końcu wygrała swój mecz i to w stosunku uwaga 14:1. Już po pierwszej połowie znane były oblicza spotkania, bowiem drużyna Słonzi prowadziła 6:1. Bramki dla drużyny FC padały jak na zawołanie, obrona  Dragons nie miała wiele do powiedzenia, podobnie jak brakmarz tego zespołu. Zespół Dragons Team atakował, groźnie strzelał, ale szczęście w tym spotkaniu wyraźnie im nie sprzyjało.

Osiedle Batorego vs MGA Słupsk 10:5

Mimo nieobecności trenera Leszka Urbanowicza, jego zespół wygrał i to zdecydowanie z MGA Słupsk. Mimo iż pytany podczas wywiadu kapitan zespołu Osiedla z szacunkiem wyrażał się o swoim rywalu to na boisku Osiedle było lepsze i wygrało pięcioma bramkami. Wojciech Wójcik był nie do zatrzymania i szalał dryblując swoich rywali, podobnie jak jego koledzy z drużyny. Zespół Osiedla zagrał bardzo zespołowo i momentami wchodził z piłką do bramki MGA Słupsk.

Redar Słupsk vs Kebab House Burza Słupsk 3:7

Redar w okrojonym składzie przegrał z faworyzowaną Burzą Kebab House Słupsk 3:7. Mecz pod dyktando drużyny Bartka Fursewicza od pierwszych minut. Po pierwszej połowie w stosunku 4:2 prowadziła Burza, po przerwie znowu więcej bramek zdobyli zawodnicy Kebab House i zasłużenie wygrali to spotkanie. Burza nie mogła chyba lepiej wymarzyć sobie początku startu w Extraliga.pl, bowiem 9 punktów na ich koncie i na chwilę obecną prowadzenie w tabeli.

Aktywna Fabryka Football Team vs ZKS Komnino 12:7

Przebudziła się drużyna Aktywnej Fabryki. Od początku meczu bramki padały jak na zawołanie ale zimną krew zachowali ci pierwsi. W pierwszej połowie Aktywna strzelała a Komnino odpowiadało czego efektem był remis w stosunku 5:5. Druga połowa należała jednak do Aktywnej, która strzelała zdecydowanie skuteczniej od rywala. Świetny mecz w barwach Aktywnej Fabryki rozegrał Bartek Gesek, który nie dość, że zaliczył 3 asysty to sam zdobył pięć bramek w ważnych momentach meczu. Po raz kolejny dał o sobie znać kapitan ZKS Komnino, który wykorzystywał swoje szansę przed bramką rywala, zdobywając cztery bramki, oraz raz asystując.