30 MAR 2014

Hit kolejki: Hasan – Agata 6:5!

W dniu dzisiejszym towarzyszyła nam piękna pogoda i równie gorące emocje sportowe. W hicie kolejki mieliśmy kapitalne widowisko, i walkę do ostatnich minut. Nie zawiodła drużyna Katriny Główczyce, a kolejne trzy punkty zdobyły drużyny CUK Ubezpieczenia oraz Top Market/Skoda.

Hasan Kebab Old Young – Agata Meble Słupsk 6:5 (4:2)

Takie mecze jak ten przechodzą do historii. Zawodnicy Old Young dosyć szybko objęli prowadzenie, i przy stanie 3:0 mogli grać dużo swobodniej. Rywalem jednak była Agata Meble, drużyna Agaty pokazała charakter i mimo, że po pierwszej części spotkania mieliśmy rezultat 4:2 dla Hasana, to drużyna Marka Perkowskiego potrafiła 5 minut przed końcem spotkania prowadzić 5:4. Tuż przed końcem spotkania do rzutu wolnego podszedł kapitan zespołu z Old Young – Artur Piekarek i technicznym strzałem bezpośrednio zdobył bramkę. Tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego Szymon Gołaszewski dobrze przyjął piłkę i huknął tak, że bramkarz Agaty nie mógł nic zrobić, tym samym Hasan Kebab Old Young wygrał ten mecz 6:5. Brawa dla drużyn za piękne widowisko, za walkę do końca oraz za charakter.

Castorama Słupsk – CUK Ubezpieczenia 4:6 (2:4)

CUK nie zwalnia tempa, tym razem Maciej Klimczuk i koledzy wygrali z drużyną Castoramy. Dzięki temu zwycięstwu CUK ma komplet punktów, choć niewątpliwie dzisiaj również łatwo nie było bowiem Castorama grała z dużym zaangażowaniem. Po trzy bramki w tym spotkaniu strzelali Adam Klimczuk (CUK) oraz Konrad Praniuk (Castorama). W następnej kolejce oba zespoły mają ciężkich rywali, zespół CUK zagra z mistrzem z Główczyc, natomiast Castorama zagra z Agatą.

Katrina Główczyce – Gold Cash Lombardia 5:1 (2:0)

Katrina była faworytem i to potwierdziła wygrywając dzisiaj z Lombardią. Zdecydowanie lepiej aniżeli w meczach poprzednich radzili sobie zawodnicy Główczyc w obronie, kontrolowali grę i strzelili pięć bramek rywalowi. Marek Skibiński, który ma na swoim koncie 9 asyst dzisiaj sam strzelał i to najwięcej bo 3 bramki, honorowe trafienie dla Gold Cash zaliczył Wiktor Moćko. Drużyna z Główczyc była dzisiaj lepsza i utrzymała pozycję lidera w tabeli.

Oldboys Team Adamski – Top Market/Skoda 4:8 (2:3)

Drużyna Top Marketu wygrała po raz trzeci w sezonie, mimo iż nie miała dzisiaj łatwego rywala. Do przerwy 2:3, ale co trzeba odnotować drużyna Jacka Adamskiego od 20 minuty grała w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę otrzymał ich bramkarz Mariusz Smutek. Po tym zdarzeniu podyktowany został także rzut karny dla Top Marketu, karny, który został po kilku sekundach zamieniony na bramkę. Zespół Oldboys Adamski Team grał tak na ile mógł mając o zawodnika mniej, ale w końcówce meczu dwie kontry drużyny Mateusza Zaborowskiego rozwiązały sprawę.