23 CZE 2014

HIT kolejki dla Osiedla!

Katrina Główczyce potwierdziła po raz kolejny swoją wyższość, wygrywając z FC Słonzi 7:6, przegrywając wcześniej 2:6, pozycję wicelidera zachowała drużyna Kebab House Burzy Słupsk, a trzecie miejsce od paru kolejek należy do Osiedla Batorego, które pokonało w hicie kolejki Hasana Kebab 4:1.

FC Słonzi vs Katrina Główczyce 6:7 (5:2)

Ten mecz przejdzie do historii, świetne widowisko zobaczyliśmy w konfrontacji obu drużyn. Słonzi wygrywało aż 6:2 z mistrzami z Główczyc mimo to przegrało. Katrina atakowała już od pierwszych minut ale nie potrafiła wykorzystać swoich dogodnych okazji, w bramce Słonzi świetnie spisywał się Daniel Libigocki, który obronił swoją drużynę przed utratą kolejnych bramek. Słonzi swoje sytuacje wykorzystało, choć w drugiej połowie już nie było takie skuteczne. W ostatnich sekundach spotkania Marcin Wielgus strzelił bramkę na 7:6 i zobaczyliśmy trzynastą wygraną Katriny w słupskiej Extralidze. Brawa za mecz dla obu drużyn, zarówno Słonzi włożyło w ten mecz wiele podobnie jak Katrina, która grała do końca i wygrała.

Agata Meble Słupsk vs ZKS Komnino 12:7 (4:4)
Festiwal bramek w meczu Agaty i Komnina. Drużyna Marka Perkowskiego wreszcie wygrała i awansowała na czwartą pozycję w tabeli. Przebudził się także Piotr Michalak, który zdobył siedem bramek dla swojego zespołu. Lider klasyfikacji strzelców Marcin Trukszyn dołożył kolejne pięć trafień i z 34 bramkami przewodzi w klasyfikacji strzelców.

Kebab House Burza Słupsk vs Top Market/Skoda 10:4 (3:2)
Drużyna Top Marketu przystąpiła do spotkania z brakiem jednego zawodnika, 4 zawodników w polu + bramkarz, który grał jak dotąd na innych pozycjach w tej drużynie. Po pierwszej połowie Top Market grał mądrze bronił i kontrował, stąd wynik 3:2 dla Burzy. Druga połowa należała już jednak do zespołu Bartka Fursewicza, Top Market nie zdołał obronić się przed atakami rywala, przede wszystkim zabrakło sił i 10:4 zwyciężyła drużyna Burzy.

Dragons Team vs Almir/Aktywna Fabryka 3:3 (2:1)

Zawiodła drużyna Almir/Aktywnej Fabryki, która zremisowała z ostatnim w tabeli Dragons Team 3:3.Po zwycięstwie nad Burza wydawało się, że Aktywna Fabryka nie będzie miała takich problemów ze smokami a jednak, po pierwszej połowie to Dragonsi prowadzili, mecz jednak zakończył się remisem. Podział punktów dla obu drużyn.

Redar Słupsk vs Castorama Słupsk 2:11 (1:3)

Czwarte zwycięstwo odniosła drużyna Castoramy. W piętnastej kolejce Castorama wysoko pokonała Redar 11:2 tym samym wyprzedziła Redar w tabeli. Spotkanie od początku należało do drużyny Castoramy, która przejęła inicjatywę od pierwszych minut spotkania, druga połowa to dobicie rywala, Castorama w drugiej części strzeliła aż osiem bramek Redarowi. Po raz kolejny najlepszym strzelcem drużyny Castoramy był Tomasz Ciemniewski (zdobywca 6 bramek, 25 bramek w tym sezonie).

Kwiaciarnia Casablanka vs Oldboys Team Adamski 2:3 (1:1)

Świetne widowisko zobaczyliśmy także w spotkaniu Casablanki z Oldboyami. Drużyna Oldboys Team Adamski jest w bardzo dobrej formie i kolejny mecz to potwierdza, piąte zwycięstwo z rzędu i awans na piątą lokatę w tabeli, wielkie brawa dla tego zespołu. Sam mecz do końca trzymał w napięciu zarówno drużyna Casablanki jak i Oldboyów atakowała i stwarzała sobie dogodne sytuacje, skuteczniejsi byli jednak doświadczeni zawodnicy drużyny Jacka Adamskiego.

Hasan Kebab Old Young vs Osiedle Batorego 1:4 (0:2) HIT KOLEJKI
Osiedle wygrało bardzo ważny mecz i utrzymało swoją trzecią lokatę w ligowej tabeli. Cztery bramki w tym spotkaniu zdobył Wojtek Wójcik, który po raz kolejny pokazał się ze świetnej strony. Hasan nie zdołał przechylić tego spotkania na swoją korzyść i odpowiedział tylko bramką Pawła Kozaka. Drużyna Osiedla była bardzo dobrze zorganizowana przede wszystkim w obronie, tym samym Hasan nie mógł stwarzać sobie wielu dogodnych sytuacji. Brawa za bardzo dobre spotkanie dla obu drużyn!

CUK Ubezpieczenia vs Gold Cash Lombardia 9:2 (3:1)

CUK w swoim optymalnym składzie nie dało większych szans Lombardii, która po raz kolejny grała w okrojonym składzie. Wynik 9:2 mówi sam za siebie, CUK jeszcze walczy i dzięki temu zwycięstwu drużyna Maćka Klimczuka awansowała na siódmą lokatę w tabeli, ale drużynie CUK został już tylko jeden mecz z Agatą Meble.