24 MAJ 2018

Znamy finalistów pucharu!

Półfinały puchary ligi za nami. W pierwszym spotkaniu zmierzyły się ze sobą ZKS Komnino vs MM Logistics Old Young. Podopieczni Marcina Trukszyna w ostatnich meczach reprezentowali znakomitą forme. Tego dnia zawiedli. Już w 4 minucie spotkania drużyna Artura Piekarka objęła prowadzenie za sprawą Łukasza Bogzdela. Zespół z Komnina był bezradny, zawodnicy popełniali fatalne błedy w defensywie. Widoczny był brak ich menedżera. Old Youngom widocznie zależalo bardziej na dojściu do finałów. Bramkę na 0:2 ujrzeliśmy w 12 minucie. Autorem, której został ostatnio dobrze dysponowany Henryk Patyk. Pierwsza połowa zakończyła się stanem 0:4. w drugiej połowie, graczom z Komnina udało zdobyć się bramkę kontaktową. Piłke w siatce lokował Adam Hostyński. Przez ok. 5 minut podopieczni Michała Trukszyna zepchnęli zespół Artura Piekarka do defensywy, lecz skutecznie rzut wolny w 36 minucie wykorzystał Dominik Kaczmarek. Tym samym powiększając przewagę bramkową. Mecz zakończył się wynikiem 1:7. MVP tego spotkania został Dominik Kaczmarek notując 2 bramki i jedną asystę. MM Logistics Old Young dzięki tej wygranej meldują się w finale.

Drugie półfinałowe spotkanie rozegrały zespoły Kartpol Team Słupsk vs KS Bruskowo Wielkie. Inicjatywę od początku spotkania przejęli zawodnicy Bartłomieja Jarominiaka. Już w piatej minucie byliśmy świadkami bramki Kamila Klimasa, który bez dwóch zdan został zawodnikiem meczu. Wszystkim zebranym przyszło czekać 12 minut na zobaczenie kolejnej bramki. Drużyna Andrzeja Staszewskiego popełniła fatalny bład w defensywie, co wykorzystał ponownie Kamil Klimas. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Kartpolu. W drugiej części spotkania bramke kontakową dla drużyny z Bruskowa zdobył Marcin Jurczuk. Nie długo bo 2 minuty później Michał Syrnyk dał cień szansy na wyrównanie swojej drużynie, doprowadzając do wyniku 3:2. W 44 minucie swoją trzecią bramkę tego dnia zdobył Kamil Klimas, oddalając podopiecznych Andrzeja Staszewskiego od wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 6:3. Trzema bramkami na koncie mógł popisać się Kamil Klimas. Po dwie bramki zdobyli Karol Petrus oraz Michał Syrnyk. Bilet do finału wygrała drużyna Kartpol Team.