Wybierz ligę

Aktualności

03 STY 2019

TOP 5 zwycięstw w historii

Stęskniliście się za trawą?
Trwa przerwa w rozgrywkach Extraliga.pl na nawierzchni sztucznej. Wracamy na zieloną w okolicach kwietnia … Tym czasem abyście nie zapomnieli o Extraliga.pl mamy dla Was ciekawe zestawienie …

 

TOP 5 najwięcej zwycięstw w sezonie - %
W historii rozgrywek Extraliga.pl w Słupsku


Miejsce 5
Kuhn Transport

Drużyna została wicemistrzem sezonu 2016/2017. W rundzie jesiennej w 9 na 11 meczów okazała się najlepsza. Mecze rewanżowe jednak okazały się dużo cięższe…

Procent zwycięstw w sezonie: 71%

 

Miejsce 4
MM Logistics, Win-Pro Burza, ZKS KomninoTutaj aż 3 zespoły. Zaczniemy od pierwszego teamu.

Drużyna Artura Piekarka wygrała sezon 2014/2015 po raz pierwszy w historii. Zapewniła sobie tytuł w ostatniej kolejce wykorzystując remis lidera rozgrywek FC Słonzi z przed ostatnim zespołem w tabeli.

Wicemistrzem sezonu 2015/2016 została drużyna Bartka Fursewicza – Win-Pro Burza. Zespół wygrał aż 19 meczów, przegrywając w końcowej klasyfikacji tylko z Old Young.

Ostatnią drużyna na miejscu czwartym jest ekipa Marcina Trukszyna. ZKS Komnino po znakomitym sezonie 15/16 zajęło trzecie miejsce. Drużyna bardzo dobrze wspomina tamte rozgrywki, była jedną z najskuteczniejszych drużyn w stawce.

Procent zwycięstw w sezonie: 73%

 

Miejsce 3
MM Logistics

Po raz drugi w tym zestawieniu.

Tym razem dzięki mistrzostwu i bardzo dobrej grze w sezonie 16/17. Drużyna z Łukaszem Stasiakiem wtedy w składzie wygrała 16 z 21 meczów, deklasując wicemistrza w ostatnim meczu, które zapewniło drużynie kolejne trofeum.

Procent zwycięstw w sezonie: 76%

 

Miejsce 2
Redar Słupsk

Nie zabrakło w tym zestawieniu Pomarańczowych. Ekipa Dariusza Diakowskiego po znakomitym poprzednim sezonie (17/18) osiągnęła bardzo wysoki procent wygranych. Przewaga 8 punktów nad wicemistrzem w tabeli zrobiła wrażenie, zespół zwłaszcza w rundzie wiosennej grał jak z nut.

Procent zwycięstw w sezonie: 85%

 

Miejsce 1
MM Logistics Old Young


Oczywiście mowa o sezonie 2015/2016. Drużyna trzykrotnych mistrzów Słupska zdetronizowała rywali. Bilans 25 zwycięstw, 1 remisu i 0 porażki musi robić olbrzymie wrażenie. Drużyna zdobyła w tamtym sezonie pamiętne 230 bramek w lidze.

Procent zwycięstw w sezonie: 96%

 

*Policzone zostały pełne sezony rozgrywek w Słupsku zarówno runda jesienna jak i wiosenna.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto