28 KWI 2019

Kartpol ogrywa Old Young a Reinert Team odnosi pierwsze zwycięstwo!

W sobotni wieczór 6 drużyna tabeli Kartpol Team Słupsk podejmowała MM Logistics Old Young Artura Piekarka. Zarówno Old Young jak i Kartpol wstawili się na mecz w okrojonym składzie. Początek spotkania należał do drużyny Kartpolu, w pierwszej akcji meczu bardzo dobrze uderzył Nejman (Kartpol) ale świetnie interweniował Surowiec, bramkarz Old Young. Chwilę później swoją okazje miał Gruszka ale znów bardzo dobrze zachował się Surowiec. W 3 minucie w końcu zobaczyliśmy bramkę, na listę strzelców wpisał się Kamil Klimas i mamy 1-0 dla Kartpolu. Drużyna Logistics szybko mogła odpowiedzieć, bo chwilę później Łukasz Więś uderzył piłkę głową ale kapitalnie obronił Petrykowski bramkarz Kartpolu. Rzut rożny dla Old Young i znów głową uderza Więś ale tym razem piłka trafia w słupek. W 7 minucie spotkania, bardzo dobrą okazję miał Kamil Klimas ale przestrzelił. To co nie udało się minutę temu, udało się w 8 minucie. Rzut wolny dla Kartpol Team Słupsk i na 2-0 uderza Dominik Gruszka. W 15 minucie w końcu drużynie Old Young udało się pokonać Petrykowskiego, asystę zaliczył Gregorek a gola trafia Więś. Mamy 2-1. MM Logistics mogli szybko doprowadzić do wyrównania ale bardzo dobrze bronił tego dnia Kamil Petrykowski (Kartpol). W 18 minucie Karol Petrus podwyższył wynik na 3-1 ale Logistics się nie poddali i w kolejnej minucie gola na 3-2 zdobył Makowiecki.  Bramki padały co minutę bo już w 20 gola na 4-2 dla Kartpolu zdobył Klimas. Swoje okazje mieli jedni i drudzy ale bramkarze tego dnia dobrze się spisywali. W 22 minucie na 5-2 tuż przed przerwą gola dla swojej drużyny zdobył Nejman a w końcówce meczu mogło być 5-3 jednak po strzale zawodnika Old Young kolejną dobrą interwencją wykazał się Petrykowski. Do przerwy mamy 5-2 dla Kartpolu. Druga połowa to ataki Old Young co przyniosło efekt już w 28 minucie gdzie do bramki trafił Dawidowicz i mamy 5-3. W między czasie żółtą kartką został ukarany Karol Petrus (Kartpol). W 32 minucie meczu bardzo dobrą okazję wykorzystał Michał Nejman i trafił na 6-3 dla Kartpolu. Kiedy wydawało się że wynik jest już pod kontrolą to do ataku rzucili się zawodnicy Old Young. Najpierw w 34 minucie do siatki trafia Gregorek a 2 minuty później na 6-5 trafia Łukasz Więś po asyście Gregorka. Old Young coraz bardziej atakowali i kolejne 2 minuty później mamy już remis. Na 6-6 strzelił tego dnia bardzo dobrze dysponowany właśnie Więś. Końcówka meczu należała do obu drużyn, najpierw strzelał Gregorek ale pewnie bronił Petrykowski, chwilę później strzał Makowieckiego trafił w słupek. Swoje okazje również miał Kartpol Team ale w 42 minucie przestrzelił Nejman a strzał Klimasa zatrzymał się na rękawicach Surowca. To co nie udało się w 42 minucie udało się w 45. Zasłonięty bramkarz Old Young nie dał rady obronić strzału Klimasa, który tego dnia zdobył Hat-tricka i mamy 7-6. Ostatnie 3 minuty meczu to grad strzałów na bramkę Petrykowskiego, który tego dnia radził sobie bardzo dobrze. Swoją okazję na remis miał Makowiecki ale jego strzał odbił się tylko od poprzeczki. Mecz zakończył się wynikiem 7-6 dla Kartpolu i dzięki temu Kartpol Team Słupsku awansował na 4 miejsce w tabeli wyprzedzając swojego rywala.

W drugim meczu mieliśmy walkowera. ZKS Komnino nie przyjechało na swój mecz z Transport Reinert Team i dzięki temu swoje pierwsze zwycięstwo w lidze odniosła drużyna Transportu.Wynik 0-3.