Wybierz ligę

Aktualności

05 PAź 2019

Zapowiedź 4 kolejki. Mistrz z wicemistrzem!

Kolejna niedziela z Extraligą przed nami. Już jutro na orliku w słupsku przy ul. Krzywoustego. Rozpocznie się 4 kolejka zmagań w rozgrywkach Extraliga.pl. Pierwszy mecz już o godzinie 16:30. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Będzie się działo.

W pierwszym meczu 4 kolejki drużyna Edwarda Marcola czyli Premium Rent a Car zmierzy się beniaminkiem ligi Epidemią. Premium Rent jak na razie w tym sezonie radzi sobie dość dobrze, zaliczając jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Przeciwnicy Premium Rent czyli Epidemia w rozgrywkach radzi sobie co raz lepiej, mimo iż 3 pierwsze mecze w lidze to 3 porażki to zawodnicy jak i cała drużyna pokazuje się z dobrej strony a ostatni mecz w którym nieznaczenie przegrali z drużyną Iron Gate Team zdaje się potwierdzać tylko że z meczu na mecz będą po prostu lepsi. Mimo iż faworytem w tym meczu wydaje się być Premium Rent to zawodnicy popularnego „Ediego” muszą zagrać z 100 % zaangażowaniem i skupieniem żeby tego meczu nie przegrać bo Epidemia tego meczu tak łatwo nie odda. Początek spotkania o godzinie 16:30.

Na półmetku 4 kolejki Kartpol Team Słupsk Bartłomieja Jarominiaka będzie podejmować Iron Gate Team. Dla drużyny Kartpolu będzie to dopiero 2 mecz ligowy. W swoim pierwszym meczu pokonali ZKS Komnino 5-4. Przeciwnicy Kartpolu czyli Iron Gate Team jak dotąd grali wszystkie swoje mecze ligowe i po 3 kolejkach zajmują 8 miejsce mając na koncie 3 pkt. W tym meczu wyraźnym faworytem wydaje się być zespół Kartpolu. Świadczy o tym doświadczenie jakie posiadają piłkarze i przede wszystkim ogranie w ligowych rozgrywkach Extraliga.pl. Jednak jak dobrze wiemy w piłce nożnej zdarzają się niespodzianki dlatego drużynę Iron Gate nie wolno lekceważyć. O wyniku meczu może zadecydować po prostu dyspozycja dnia oraz składy w jakich zbiorą się obie drużyny. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 17:30.

Trzeci mecz to hitowe starcie. Win-Pro Burza zmierzy się z Redar Słupsk. Ten mecz określany jest mianem Hitu kolejki. Starcia dwóch wielkich menadżerów czyli Bartłomiej Fursewicz vs Dariusz Diakowski. W ostatnich starciach obu ekip to Redar wychodził zwycięsko. Ten sezon Ekipa pomarańczowych zaczęła lepiej niż drużyna Win-Pro. Redar Słupsk zaczął od 2 zwycięstw i prowadzi w tabeli ligowej. Z drugiej strony Win-Pro mimo porażki w pierwszym meczu przeciwko Ersa Trans Baltic Team to 2 meczu już pewnie pokonali ZKS Komnino pokazując że ta porażka na początku sezonu była tylko wypadkiem przy pracy. Faworyta w tym meczu ciężko znaleźć, ponieważ obie ekipy mają w swoich szeregach świetnych piłkarzy, którzy mogą zadecydować o końcowym wyniku spotkania. Dlatego tym bardziej zapraszamy na godzinę 18:30 i by przekonać się, która drużyna jest lepsza, Redar Słupsk czy Win-Pro Burza.

Ostatni spektakl to pojedynek ZKS Komnino oraz Nam strzelać nie kazano. Oba zespoły prezentują podobny poziom piłkarski, dlatego pojedynek dwóch takich drużyn przyniesie nam wiele emocji i pięknych bramek. Drużyna Komnina sezon ten rozpoczęła od rozgromienia beniaminka ligi czyli zespół Epidemii. Po świetnym początku przyszedł spadek formy i 2 porażki. Zespół Jarosława Dańczaka N.S.N.K. na początku sezonu prezentują się bardzo dobrze i mimo porażki w ostatnim meczu przeciwko Ersa Trans zaprezentowali się z dobrej strony. Faworyta w tym spotkaniu tak jak poprzednio ciężko określić, oba zespoły prezentują podobny poziom i w tym przypadku zadecyduje dyspozycja dnia i składy w jakich zbiorą się obie drużyny. Początek meczu o godzinie 19:30. Emocje gwarantowane.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto