Wybierz ligę

Aktualności

17 LIS 2019

Lider zagra z vice liderem

Ostatnia kolejka rundy jesiennej w rozgrywkach Extraliga.pl w Słupsku już dziś od godziny 17:30 na orliku przy ul. Krzywoustego. Hitem tej kolejki będzie wieczorne spotkanie aktualnie dwóch najlepszych drużyn w lidze. Lider Tabeli Redar Słupsk będzie mierzyć się z vice-liderem Win-Pro Burza. Zapraszamy wszystkich kibiców, emocje gwarantowane.

W pierwszym meczu Kartpol Team Słupsk zmierzy się z Epidemią. Drużyna Bartłomieja Jarominiaka w ostatnim meczu pokonała Ersa Trans Baltic Team sprawiając niespodziankę i pokazując że wciąż są w grze o mistrzostwo ligi na koniec sezonu. Obie ekipy miały już ze sobą w tym sezonie przyjmenośc rywalizować i wtedy Kartpol , który aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli mając na swoim koncie 18 pkt. Pokonał zespół Epidemii wynikiem 14-5. Przeciwnikiem Kartpolu w dzisiejszym meczu będzie drużyna Epidemii. Beniaminek w tym sezonie gra na miarę swoich możliwości i mimo porażek jakie odnoszą od początku to na pewno doświadczenie jakie teraz zdobywają przyniesie swoje pierwsze efekty w rundzie wiosennej. W dzisiejszym spotkaniu wyraźnym faworytem jest drużyna Kartpolu, zespół od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze a wygrana w ostatnim meczu z Ersa Trans na pewno dodała pewności siebie. W obecnej formie Kartpolu i możliwościach drużyny Epidemii to drużynie Mateusza Radmachera będzie bardzo ciężko dziś o korzystny wynik. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Kolejne spotkanie jakie dziś zobaczymy na orliku przy ul. Krzywoustego będzie mecz Iron Gate Team vs Ersa Trans Baltic Team. Drużyna „Ironów” której menadżerem jest Tomasz Drewnik w tym sezonie nie prezentuje się najlepiej, aktualnie 7 miejsce jakie zajmują na pewno nie zadowala samych piłkarzy jak i menadżera drużyny. Dziś staną przed bardzo trudnym zadaniem, przeciwnikiem w tym meczu będzie zespół Arkadiusza Ryjewskiego Ersa Trans Baltic Team. Porażka Balticu w ostatnim meczu na pewno podrażniła zespół i dziś będą chcieli pokazać że to był wypadek przy pracy i zagrają na 110 % swoich możliwości. Baltic aktualnie 3 drużyna Ligi ma jeszcze zaległe spotkanie z liderem tabeli, drużyną Redaru, które odbędzie się już za 3 dni więc zwycięstwa w obu tych spotkaniach mogły by sprawić że zespół Ersa Trans kończył by rundę jesienną na pierwszym miejscu. Dziś faworytem wydaje się być drużyna Ersa Trans Baltic Team, przemawia za nimi fakt że będą chcieli pokazać że porażka z Kartpolem to tylko efekt małego wypadku, który zdarza się każdemu. Zespół „Ironów” nie jest bez szans ale będą musieli zagrać bardzo dobrze i zebrać najmocniejszy skład by sprawić tutaj niespodziankę. Przypomnijmy że obie drużyny już raz w tej rundzie ze sobą grały i wtedy górą była drużyna Balticu wygrywając 10-3. Pierwszy gwizdek tego spotkania o godzinie 18:30. Zapraszamy.

W trzecim meczu Premium Rent a Car będzie podejmować drużynę z dołu tabeli czyli ZKS Komnino. Zespół Premium, którego menadżerem jest Edward Marcol ostatnio był bardzo bliski sprawienia sporej niespodzianki i pokonania lidera ligi, drużyny Redaru Słupsk. Od początku sezonu drużyna P.R.A.C nie prezentuje równej formy aktualnie zajmując 6 miejsce z 12 pkt na swoim koncie a strata do czołówki ligi po ostatniej kolejce wzrosła do 6 pkt. W gorszej sytuacji znajduje się drużyna Marcina Trukszyna, zespół ZKS Komnino od początku gra fatalnie, 8 miejsce w tabeli i jedno zwycięstwo przeciwko drużynie Epidemii 17-0 nie napawa do optymizmu. Zespół ma jeszcze jeden poważny problem, drużyna w swoich ostatnich dwóch występach w ogóle nie pojawiła się na boisku oddając dwukrotnie walkowera. Oba zespoły miały już okazję w tej rundzie zagrać przeciwko sobie, wówczas lepszą drużyną był zespół „Ediego” Premium Rent a Car, pokonując Komnino 5-3. Faworytem w dzisiejszym meczu jest drużyna P.R.A.C, zawodnicy którzy w ostatnim meczu pokazali się bardzo dobrej strony na pewno będą chcieli zakończyć rundę jesienną zwycięstwem i zmniejszyć stratę do czołówki, ale zespół Komnina dziś będzie bardzo niewygodnym przeciwnikiem, który zrobi wszystko żeby zwycięstwo w tym meczu przypadło właśnie im. Zaczynamy już o godzinie 19:30. Emocje Gwarantowane.

Na koniec dnia czeka nas prawdziwy HIT Kolejki. Vice lider gra z liderem. Win-Pro Burza Bartłomieja Fursewicza vs Redar Słupsk Dariusza Diakowskiego. Wynik tego meczu może mieć bardzo duży wpływ na układ tabeli po rundzie jesiennej. Oba zespoły przystępują do tego spotkania w bardzo dobrej formie. W ostatniej kolejce Burza pokonała N.S.N.K a Redar Słupsk minimalnie pokonał P.R.A.C. Zarówno Burza jak i Redar znają się bardzo dobrze, potyczki pomiędzy tymi zespołami to zawsze wiele emocji i pięknych bramek. W rundzie jesiennej już raz obie drużyny mierzyły się ze sobą. 6 października lepszą drużyną był zespół Redaru pokonując swojego przeciwnika 7-3. W tym sezonie Redar Słupsk jest jedyną drużyną która jak na razie dotąd nie doznała ani jednej porażki a więc stawka tego meczu jest jeszcze większa. Dla zespołu Burzy będzie to ostatni mecz w tym roku w rozgrywkach Extraliga.pl zaś drużyna Redaru za 3 dni zagra swój zaległy mecz z Ersa Trans Baltic Team i tym spotkaniem zakończy rundę jesienną. Faworyta w dzisiejszym meczu ciężko określić, obie drużyny grają bardzo dobrze i o wyniki zapewne zdecyduje dyspozycja dnia, szczęście i to w jakich składach zbiorą się obie ekipy. Początek wielkich emocji i futbolu na najwyższym poziomie o godzinie 20:30. Zapraszamy.

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto