Wybierz ligę

Aktualności

12 MAJ 2020

Start rundy wiosna 2020

 Zbliżamy się wielkimi krokami do 3 etapu odmrażania gospodarki, a wiec do możliwości rozgrywania meczów w formie sześcioosobowej. Aby sezon nie został sparaliżowany, zdecydowaliśmy się rozegrać rundę wiosenną w nieco bardziej dynamicznej formie, co oznacza większą częstotliwość gry i mecze w niektórych kolejkach co 3-4 dni. 

 

Terminarz został ustalony na najbliższe 3 kolejki. Ukaże się jutro do południa (13.05.2020r.). W momencie kiedy pojawi się oficjalny komunikat o planowanym wprowadzeniu, upragnionego przez nasz wszystkich, trzeciego etapu , terminarz zostanie ustalony do końca sezonu. W pierwszej kolejności rozegrane zostaną  zaległe mecze jeśli takowe są.
Informujemy, że w przypadku odroczenia 3 fazy, rozgrywki zostaną przesunięte, zgodnie z kolejnością meczów oraz jej godzinami.

 

Ważna informacja. Ze względu na przesunięcie rozpoczęcia, rozgrywek wiosna 2020 jesteśmy zmuszeni wprowadzić na tą rundę brak możliwości przełożenia meczu z wiadomych przyczyn. Jest to podyktowane tylko i wyłącznie sytuacją opóźnienia rozgrywek.
Informujemy jednocześnie, że czekamy na Wasze preferencje rozgrywania meczów, na które ze względu na brak możliwości przełożenia spotkań, będziemy kładli ogromny nacisk, tym samym będziemy starali się układać terminy meczów maksymalnie pod Wasze preferencje. 

 

Dzięki dynamicznej formie rozgrywek, a więc meczów w weekendy oraz w środku tygodnia (w zależności od kolejki) będziemy w stanie ligę dokończyć przed najgorętszym okresem wypoczynku.
Rozgrywki nie potrwają dłużej niż do 1-2 tygodnia lipca

Wierzymy, że w sytuacji w której się znaleźliśmy wspólnie nadal będziemy czerpali ogromną przyjemność z grania oraz organizowania tego przedsięwzięcia. Po tak długiej przerwie z pewnością głód piłki i rywalizacji jest ogromny. 


Kwestia zawodników zrzeszonych.
Po naradach organizatorów, zdecydowano, że za zawodnika zrzeszonego w sezonie wiosna 2020 będą uważani zawodnicy, z całego sezonu licząc jesień 2019 oraz wiosnę 2020. Inny scenariusz z przyczyn odwołania większości niższych lig nie ma miejsca i wydaje się być najbardziej sprawiedliwym i nie wprowadzającym niepotrzebnego zamieszania. Mamy nadzieję, że wszystkie uczestniczące drużyny rozumieją argumentację tej decyzji.

 

Ze względu na panującą sytuację oraz fakt, że na obiektach sportowych dopuszczane będzie, maksymalnie 50 osób bez publiczności, Mistrzostwa Polski Extraliga.pl 2020 również zostają przesunięte na dalszy termin. O konkretnym terminie włodarze Extraliga.pl powiadomią w najbliższym czasie. Pewne jest jednak, że Mistrzostwa nie odbędą się w 2020 roku.

Mistrz sezonu 2019/2020 naturalnie zdobywa bilet na Mistrzostwa Polski w roku kolejnym. 


W tym sezonie nie odbędzie się też turniej eliminacyjny Pucharu Polski na szczeblu lokalnym. Najbliższe eliminacje PP odbędą się w sezonie 2020/2021. Nie wykluczone, że w takiej sytuacji awans uzyskają nie jeden a dwa zespoły.

Nie możemy już doczekać się Was na boiskach. 


Wszystkie zmiany w składach przeprowadzamy do 25.05.2020 poprzez zgłoszenia na maila liga.slupsk@gmail.com

 

Pozostajemy do dyspozycji.
Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu. 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto