26 PAź 2020

Osiemnaście bramek Felisiaka! Almir deklasuje rywala

Jedynym rozegranym niedzielnym meczem był pojedynek zespołów Almir Team, oraz KS Huragan Dobrzęcino. Szybko i dość niespodziewanie na prowadzenie wyszli podopieczni Łukasza Lenarcika, za sprawą Radosława Ogar który ładnym strzałem pokonał goalkeeper'a Niebieskich. Odpowiedzieć starał sie Marek Kublik, ale nieskutecznie. Następnie akcje zawodników Arkadiusza Ryjewskiego były już skuteczne. Najpierw do remisu doprowadził Jarosław Felisiak, a po chwili swoje dwa trafienia dorzucił Kublik. Po chwili Marek położył bramkarza rywali na ziemię i strzelił na 4:1. Błąd wspomnianego goalkeeper'a wykorzystał Felisiak podwyższając prowadzenie. Następnie w krótkim odstępie czasu "Felo" trzykrotnie skierował piłkę do siatki i mieliśmy już 8:1. Ze strony KSH strzelał Marek Wasiak, ale ale w dobrej okazji nie dał się zaskoczyć Paweł Walo. Przed przerwą zobaczyliśmy jeszcze cztery gole autorstwa Felisiaka (x2), oraz Kublika i Warwasa. Po I części gry mieliśmy prawdziwy pogrom.
Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Najpierw lewą nogą na 14:1 podwyższył Felisiak, a po chwili dobrze strzelał Kublik, ale trafił w słupek. 30' minuta to kolejny gol na konto Felisiaka. Najlepszą jak dotąd okazję z przeciwnej strony miał Rafał Salamon, ale górą w tym pojedynku był Walo. W 34' minucie padł gol na 16:1 po samobójczym trafieniu Sylwestra Pawlik. Dwa gole dorzucił jeszcze Felisiak, a wynik stawał sie co raz to bardziej okazały. Almir kontynuował strzelanie dorzucając trzy gole autorstwa ... Felisiaka. W 44' minucie źle zachował się bramkarz Walo, co wykorzystał Pawlik strzelając na 21:2. Przed zakończeniem spotkania zobaczyliśmy jeszcze bramki trafione dzięki Felisiakowi (x3), oraz Kublikowi. Warto wspomnieć że Jarek w tym meczu trafił aż 18 razy do siatki! Almir wygrał ten mecz 25:2 co zdecydowanie należy do jednych z najwyższych wyników w historii słupskiej Extraligi.