• Data spotkania: 2015-03-07 15:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

Kühn Transport

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Swój mecz wygrała drużyna Bartłomieja Fursewicza – Kebab House Burza, która pokonała Cosinusa Słupsk.

Zwycięstwo drużynie Burzy nie przyszło łatwo. Zespół Cosinusa mimo iż nie miał za wielu zawodników na zmianę to poradził sobie bardzo dobrze w tym meczu mimo porażki. Najpierw po składnej akcji zespół Daniela Geska objął prowadzenie w trzynastej minucie. Później inicjatywę przejęła Burza, która momentalnie wyrównała, i przejmowała inicjatywę. W dwudziestej minucie po trafieniu Przemysława Romowskiego faworyt tego meczu prowadził 2:1. Druga część meczu lepiej zaczęła się dla Burzy, która zdobył bramkę na 3:1. Później Cosinus wykorzystał błąd Kebab House Burzy i zdobył bramkę kontaktową.

W końcówce meczu Burza powinna była zdobyć jeszcze bramki, ale stuprocentowe sytuacje nie zostały zamienione w bramki. W końcowym rozrachunku to drużyna Burzy wygrała i zdobyła tym samym komplet trzech punktów.

Bramki: Michał Zarzycki 13’, Jacek Gregorek 45’ (Almir/Cosinus) – Krzysztof Zając 14’, Przemysław Romowski 20’, Łukasz Bogzdel 36’(Kebab House Burza)