Terminarz rozgrywek/Wyniki

MM Logistics Old Young

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

W ostatnim sobotnim meczu czternastej kolejki Extraliga.pl w Słupsku wygrał faworyt – Hasan Kebab Old Young.

Zespół Old Young szybko potrafił ustawić sobie grę w tym spotkaniu. Już w siódmej minucie spotkania Bartosz Kwinta wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niespełna cztery minuty później Hasan prowadził już 2:0. Kontaktową bramkę dla Redaru przed końcem pierwszej połowy zdobył Jarosław Abramczuk.

W drugiej połowie gry dał o sobie znać kapitan zespołu Old Young – Artur Piekarek, który podwyższył prowadzenie swojego zespołu w 31 minucie, a w 50 zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. Czwarte trafienie dla Hasana to dzieło Szymona Gołaszewskiego, dla Redaru drugą bramke strzelił Krzysztof Gargasz.

To było siódme zwycięstwo z rzędu Hasana Kebab Old Young, który z trzydziestoma punktami prowadzi w tabeli.