Terminarz rozgrywek/Wyniki

Oldboys Team Adamski

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Punktami podzieliły się zespoły Oldboys Team Adamski i Ekipy na Swoim. Prowadzenie dla Ekipy w siódmej minucie uzyskał Tomasz Błaszczyk. Drużyna Oldboys Team wyrównała w siedemnastej minucie, a dwie minuty później było już 2:1 dla zespołu Jacka Adamskiego. Dwie minuty przed przerwą Radosław Kowalczyk doprowadził do remisu. W drugiej części zobaczyliśmy kolejne bramki z obu stron, lepiej drugą odsłonę meczu rozpoczęli zawodnicy Oldbojów strzelając dwie bramki i kiedy wydawało się, że drużyna Jacka Adamskiego ma mecz pod kontrolą do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Ekipy na Swoim, którzy skutecznie wykorzystali kontry, za sprawą Radosława Kowalczyka, który był najlepszy na boisku w tym spotkaniu.