• Data spotkania: 2015-04-18 14:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

Oldboys Team Adamski

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Wysokiej porażki doznali doświadczeni zawodnicy zespołu Oldboys team Adamski ulegając drużynie ZKS Komnino aż 1:7.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wysokiego zwycięstwa drużyny z Komnina, która po samobójczym trafieniu Hostyńskiego przegrywała 0:1. Wyrównał w siedemnastej minucie Marcin Trukszyn, jeszcze w pierwszej części spotkania ZKS nie wykorzystało swojej 100 % szansy, która marnował Patryk Blank nie wykorzystując rzutu karnego.

Druga połowa należała już do drużyny M. Trukszyna, która zdobyła sześć bramek i kontrolowała to co działo się na boisku. Worek z bramkami rozwiązał się w 35 minucie, kiedy na prowadzenie drużynę z Komina wyprowadził Paweł Orynycz. Strzelanie zakończyło się w ostatniej minucie gry, zasłużone zwycięstwo drużyny z Komina, która aktualnie plasuję się na wysokim trzecim miejscu.