Terminarz rozgrywek/Wyniki

MM Logistics Old Young

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

W hicie 18 kolejki nie zobaczyliśmy remisu, lecz wygraną Hasana Kebab Old Young. Zespół Artura Piekarka potwierdza świetną formę.

Po pierwszej części gry Osiedle prowadziło 1:0 po trafieniu Adriana Markowskiego. Pierwsza połowa była zacięta i dosyć wyrównana, żadna ze stron nie dawała za wygraną, ale to Osiedle wykorzystało swoją sytuacje.

Druga część meczu to już inna historia. Osiedle nie zdołało obronić wyniku, i straciło bramkę na jedenaście minut przed końcem meczu. Hasan stwarzał kolejne groźne sytuacje, a w jednej z akcji stuprocentowej, zespół Artura Piekarka zamiast do bramki dwukrotnie strzelał w poprzeczkę. W czterdziestej szóstej minucie świetnym i precyzyjnym strzałem popisał się Tomasz Ciemniewski, Hasan prowadził 2:1. Chwilę później Szymon Gołaszewski, zdobył trzecią bramkę dla Old Young, to jednak nie był koniec. Minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego sam kapitan Old Young umieścił sprytnie piłkę w siatce to Hasan cieszył się z trzech punktów.

To było bardzo ważne spotkanie dla obydwu zespołów, Hasan zrewanżował się za jesienna porażkę i mając jeden rozegrany mecz mniej od Osiedla drużyna A. Piekarka jest wiceliderem i wyprzedza Osiedle o cztery oczka.