• Data spotkania: 2015-04-26 10:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Wojciech Młynarczyk (Boisko);

MM Logistics Old Young

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

W hicie 19 kolejki zobaczyliśmy widowisko godne najciekawiej zapowiadającego się spotkania tego weekendu. Już pierwszy mecz z jesieni pokazał, że obydwa zespoły grają na wysokim poziomie i każda z drużyn może tutaj wygrać.

W pierwszej części gry widzieliśmy przede wszystkim sporo walki. Optyczną przewagę mieli zawodnicy Klimy, którzy objęli prowadzenie w szesnastej minucie za sprawą Damiana Kopcińskiego. Hasan wyrównał tuż przed przerwą, po obronie Sebastiana Flisa piłki wcześniej uderzanej przez pomocnika Old Young, Paweł Mossakowski dobił i było 1:1.

Gra po przerwie nieco się zmieniła, dalej widzieliśmy jednak sporo walki, żadna z drużyn nie odpuszczała. Walka, walką, ale nieprzepisowo zatrzymywany był jeden z zawodników Hasana, po czym sędzia podyktował rzut wolny. Ten wykorzystany został przez kapitana Old Young Artura Piekarka, który precyzyjnym strzałem w długi róg bramki pokonał bramkarza Klimy, od 29 minuty Old Young prowadzili 2:1. Prowadzenie drużyny Artura Piekarka nie trwało jednak długo, cztery minuty później po długim zagraniu piłkę głową do bramki skierował obrońca Klimy – Zbigniew Skrzypa.

Końcowe fragmenty spotkania przyniosły kolejne emocje, w postaci bramek w czterdziestej drugiej minucie gry Bartosz kwinta wyprowadził Hasana na prowadzenie, Klima jednak się nie poddała i walczyła do końca. To się opłaciło, Maciej Klimczuk mocnym uderzenie z dystansu pokonał golkipera Hasana i w czterdziestej ósmej minucie było 3:3. Wynik nie uległ zmianie, spotkanie było bardzo dobrym widowiskiem, remis to najbardziej sprawiedliwy rezultat tego spotkania.