Terminarz rozgrywek/Wyniki

Agata Meble Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Nie mieliśmy powtórki z jesieni, Agata Meble w meczu 19 kolejki Extraliga.pl uległa Kebab House Burzy.

Drużyna Bartłomieja Fursewicza szybko wyszła na prowadzenie, bo już w czwartej minucie było 1:0. Zespół Burzy nie zwalniał tempa, kolejna bramka padła w ósmej minucie – za sprawą Marcina Pluty. Po pierwszej połowie było właściwie po meczu Burza zdobyła pięć bramek nie tracąc żadnej, do przerwy 5:0.

W drugiej połowie zespół burzy nieco spuścił tonu i przy stanie 6:0, zaczął tracić bramki. Najpierw w 35 minucie Łukasz Lisik zdobył pierwszą bramkę dla drużyny Marka Perkowskiego, a chwilę później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę. Obydwie drużyny  odpowiadały kolejnymi bramkami ale to Agata okazała się w drugiej połowie skuteczniejsza, zdobyła bowiem pięć bramek, tracąc cztery.