• Data spotkania: 2015-04-26 12:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Wojciech Młynarczyk (Boisko);

Ekipa na Swoim

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Żadnych szans swoim rywalom nie dała drużyna ZKS Komnino, która rozgromiła Ekipę na Swoim aż 10:1. Było to najwyższe zwycięstwo tego weekendu.

Od początku meczu grę prowadziła drużyna Marcina Trukszyna – ZKS Komnino. Dzięki składnym akcjom w dziesiątej minucie gry zespół wyszedł na prowadzenie. Kolejna bramka padła w dwunastej minucie, autorem Mariusz Wojtowicz- jeden z najmocniejszych punktów Komnina w tym spotkaniu. Podręcznikowo rozegrany rzut rożny przez ZKS dał trzecia bramkę, do przerwy 3:0.

Kolejne bramki w drugiej części gry zobaczyliśmy od dwudziestej dziewiątej minuty, najpierw Paweł Orynycz podwyższył prowadzenie w tym meczu, a chwilę później Ekipa odpowiedziała jak się okazało jedyną bramkę w tym spotkaniu, którą zdobył Tomasz Błąszczyk. Komino nie zwalniało tempa i w dwie minuty zdobyło kolejne dwie bramki, autorami Szabat i Orynycz, ZKS prowadziło już 6:1. To jednak nie był koniec, dobrze dysponowane Komnino w tym meczu dalej atakowało co zaprocentowało kolejnymi bramkami. Najpierw dwie kolejne bramki były zasługą Mariusza Wójtowicza, później trafił Bartek Szabat i Przemek Osowski. Wynik mówi sam za siebie, ZKS było w tym meczu pod każdym względem lepszym zespołem.