Terminarz rozgrywek/Wyniki

Oldboys Team Adamski

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

W hicie 20 kolejki górą doświadczony zespół Oldboys team Adamski, który pokonał Hasana Kebab 4:3.

Drużyna Jacka Adamskiego po raz drugi w tym sezonie pokonała Old Young, tym razem o zwycięstwo było ciężej, bowiem do ostatniej minuty nic nie było wiadome.
Śmielej od początku tego meczu do ataków ruszyli zawodnicy Oldojów, którzy swoją przewagę ukoronowali bramką Jacka Jędrycha w dziewiątej minucie, siedem minut później po składnej akcji było już 2:0. Hasan odpowiedział dwoma bramkami, które strzelił pod koniec pierwszej części spotkania, autorami bramek Łukasz Więś i Jakub Stec.

Druga część meczu dała nam odpowiedź, kto okaże się tutaj lepszy. Bramki dla zespołu Jacka Adamskiego padły odpowiednio w 31 i 38 minucie gry autorami Marcin Felczak i Jarosław Luliński. Old Young stać było tylko na zdobycie jednej bramki w drugiej odsłonie meczu, którą strzelił Edward Marcol osiem minut przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Hasan nie wygrał od trzech meczów, zespół Artura Piekarka wyraźnie obniżył loty, Oldboys Team dzięki zwycięstwu awansowało na ósmą pozycję w tabeli.