• Data spotkania: 2015-05-10 10:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

Redar Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Grający w mocno okrojonym składzie Redar nie zdołał po raz drugi sprawić niespodzianki i tym razem uległ drużynie Klimy Team 3:7.

W pierwszej części gry Klima miała przewagę ale wynik był jeszcze otwarty po bramkach Pawła Hojczyka i Adama Klimczuka Klima prowadziła 2:1, w pierwszej części strzelcem bramki dla Redaru był Paweł Kauch, który również w drugiej połowie dał o sobie znać.

Druga część meczu była przełomowa dla Klimy, która zdobyła pięć bramek a mogło być ich więcej ale zawodziła skuteczność.  Po dobrze rozegranym rzucie rożnym na 3:1 w 30 minucie podwyższył Bartek Czerniło. Chwilę później Grzegorz Klimczuk podwyższył na 4:1, a kolejne dwie bramki były autorstwa Damian Kopcińskiego. Redar strzelił bramki w 40 i 47 minucie, autorami Kauch i Giedrewicz. Siódma bramka dla Klimy padła z pomocą rywala, Konrad Łabicki niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki.

Pewne zwycięstwo Klimy, drużyna Macieja Klimczuka umacnia się na szóstej pozycji, Redar nadal z dziewiętnastoma punktami u dołu tabeli.