Terminarz rozgrywek/Wyniki

Kühn Transport

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Cosinus z Osiedlem nawiązał walkę tylko przez pierwsze 25 minut,  w drugiej połowie górowali nad rywalami podopieczni Urbanowicza.

Drużyna Batorego już w piątej minucie gry prowadziła za sprawą Michała Zacharskiego, Cosinus odpowiedział bramka wyrównująca w 17 minucie. Jeszcze przed przerwą Adrian Markowski dał prowadzenie drużynie wicemistrzów Słupska. Przewaga Osiedla i wynik 2:1 do przerwy.

Drugą część meczu Osiedle zaczęło bardzo udanie, Marcin Pacholski tuż po wznowieniu gry podwyższył na 3:1. Przewaga Osiedla się powiększała, tym samym zobaczyliśmy kolejne bramki tego zespołu w 29 minucie drugą swoją bramkę w tym meczu zdobył Markowski, 35 i 43 minuta meczu to wykorzystane sytuacje przez Michała Zacharskiego. W kolejnych fragmentach meczu padły jeszcze dwie bramki, Piotra Makowieckiego dla Cosinusa i Marcina Pacholskiego dla Osiedla. Osiedle pewnie wygrywa i awansuje na trzecią lokatę w tabeli, za tydzień tą drużynę czeka bardzo ważny mecz z FC Słonzi.

Niestety byliśmy też świadkami niemiłej sytuacji w tym spotkaniu. Krzysztof Garbowski zawodnik Osiedla Batorego doznał kontuzji w starciu z rywalem. Mamy nadzieję, że kontuzja młodego gracza z Batorego nie będzie groźna, życzymy także szybkiego powrotu do zdrowia no i przede wszystkim powrotu na boisko.