Terminarz rozgrywek/Wyniki

Kühn Transport

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Rzutem na taśmę zespół Cosinusa pokonał w mecuz 22 kolejki Extraliga.pl w Słupsku Oldboys Team Adamski, trzy bramki w cztery minuty dały szóste zwycięstwo w tym sezonie drużynie Daniela Geska.

Spotkanie rozpoczęło się od groźniejszych ataków drużyny Jacka Adamskiego. Pierwsza bramka padła w szóstej minucie spotkania dla zespoły Oldbojów, autorem Paweł Ślędak. Cosinus wyrównał w minucie osiemnastej za sprawą Marcina Klimaszewskiego. Do przerwy remis 1-1.

W drugiej części spotkania przez dłuższy czas wynik nie ulegał zmianie do trzydziestej piątej minuty, kiedy Jacek Adamski wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Mimo ataków z obu stron to Oldboje zdobyli kolejną, trzecią bramkę w 43 minucie gry, autorem po raz drugi Jacek Adamski. W 47 minucie spotkania Mirosław Lewandowski wyrównał i jak się okazało to był przełomowy moment tego meczu, bowiem tuż przed końcem w 49 i 50 minucie gry Marcin Klimaszewski zdobył dwie bramki dla drużyny i to Cosinus cieszył się ze zwycięstwa. Bohaterem meczu niewątpliwie Klimaszewski, zdobywca trzech bramek dla Cosinusa w tym meczu.

Warto odnotować, że mecz toczył się w ciężkich warunkach, rzęsisty deszcz dawał o sobie znać praktycznie przez całe spotkanie.