Terminarz rozgrywek/Wyniki

FC Słonzi Słupsk

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

W meczu naszczycie 22 kolejki Extraligi w Słupsku, Osiedle, które w Pucharze niedawno wyeliminowało Słonzi po raz kolejny okazało się lepsze, tym razem wygrywając w lidze 4:2.

Mecz udanie rozpoczęli zawodnicy Osiedla, którzy za sprawą Wojtka Wójcika w ósmej minucie spotkanie wyszli na prowadzenie. Pierwszy kwadrans spotkania należał do Osiedla, które konstruowało dużo składniejsze akcje, czego dowodem była druga bramka Wójcika w 13 minucie spotkania. Słonzi starało się atakować, ale nie potrafiło w pierwszej połowie znaleźć drogi do bramki, a Osiedle za sprawą Michała Zacharskiego prowadziło już 3:0.

Drugą część spotkanie wyglądała podobnie choć zespół Słonzi atakował coraz częściej i śmielej. Niekorzystny wynik, który się utrzymywał na pewno nie pomagał drużynie aktualnego lidera, ale udało się zdobyć pierwszą bramkę za sprawą Michała Giersza w 39 minucie gry. FC się nie poddawało ale nie zdołało dogonić wyniku tego spotkania, drugą bramkę zdobył tuż przed końcem Adam Ratajczyk, Batorego jednak także odpowiedziało drugim trafieniem Michała Zacharskiego.

Mecz bardzo dobry, nie zabrakło emocji, pięknych bramek a przede wszystkim dobrego widowiska.