• Data spotkania: 2015-06-14 11:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Wojciech Młynarczyk (Boisko);

ZKS Komnino

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Rewanż nie udał się drużynie ZKS Komnino, w hicie 23 kolejki to Hasan Kebab Old Young był górą pokonując byłego wicelidera rozgrywek 6:2.

Pierwsza połowa należała do drużyny Marcina Trukszyna, która za sprawą samego kapitana prowadziła 1:0 już w szóstej minucie spotkania. Więcej z gry mieli zawodnicy Komnina, którzy atakowali częściej w pierwszych 25 minutach, na drodze nie stawał jednak tylko sam bramkarz rywali ale także słupki na których zatrzymywała się piłka. Hasan również atakował, ale sytuacje drużyny Old Young nie były tak klarowne jak rywala.

Druga odsłona hitu, okazała się dominacją Hasana. W pierwszych dziesięciu minutach gra była wyrównana, w 30 i 32 minucie gry Hasan zdobył dwie bramki, autorem Piotr Bentkowski. ZKS wyrównało w 35 minucie gry za sprawą Pawła Orynycza. Remis nie utrzymywał się zbyt długo chwilę później Dominik Kaczmarek wyprowadził zespół Hasana na prowadzenie. Ostatnie dziesięć minut gry należały do drużyny Artura Piekarka, w 41 minucie gry na 4:2 podwyższył Łukasz Więś. W 44 i 49 minucie gry padły kolejne bramki, autorami Edward Marcol i ponownie Bentkowski.

Dzięki temu zwycięstwu Hasan wraca do gry z 49 punktami Old Young zajmują drugą lokatę, Komnino spada na trzecią pozycję.