• Data spotkania: 2015-03-07 16:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Krzysztof Kwiatkowski (Boisko);

MM Logistics Old Young

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Stratę punktów przez Osiedle Batorego wykorzystał zespół A. Piekarka – Hasan Kebab Old Young, który wygrał pewnie swoje spotkanie.

Hasan pojawił się w licznym jedenastoosobowym składzie na to spotkanie. Skład zespołu Old Young nie dość, że liczny to bardzo silny na to spotkanie, a każdy z zawodników potwierdził to na boisku.
Zespół Old Young szybko zaczął dyktować warunki na boisku. W piątej i szóstej minucie meczu po bramkach Szymona Gołaszewskiego i Cezarego Sławskiego było 2:0 dla Hasana. Chwilę później trzecia bramka dla faworyta tego meczu i pełna kontrola spotkania.

Baltic w jedenastej minucie meczu odpowiedział bramką zdobytą z rzutu wolnego przez Piotra Górniewicza, który już przyzwyczaił, że jest świetnym egzekutorem stałych fragmentów gry swojego zespołu.

Po pierwszej części meczu 3:1 dla Hasana. W drugiej części obraz meczu wyglądał podobnie, a mecz zakończył się wynikiem 6:2. Bramki dla Hasana zdobywali jeszcze Dominik Kaczmarek oraz dwie Piotr Bentkowski, dla Balticu drugą bramkę strzelił Karol Zduniak.

Bramki: Szymon Gołaszewski 5’,Cezary Sławski 6’,Tomasz Ciemniewski 9’,Dominik Kaczmarek 30’,Piotr Bentkowski 32’,48’ – Piotr Górniewicz 11’,Karol Zduniak 45’