• Data spotkania: 2015-06-14 10:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Wojciech Młynarczyk (Boisko);

Osiedle Batorego

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Drużyna Balticu w tym spotkaniu nie mogła skorzystać z usług Piotra Górniewicza oraz Karola Zduniaka, którzy są zawieszeni za kartki. Mimo trudów Baltic zdołał zebrać skład na to spotkanie, które zakończyło się wysokim zwycięstwem faworyta tego spotkania – Osiedla.

Początek meczu był dla Baltciu udany, już w drugiej minucie gry Paweł Lewiński zdobył bramkę na 1:0. Pierwszy kwadrans to bardzo wyrównana gra i częste ataki Balticu, który mimo straty bramki w 11 minucie spotkania , dwie minuty później ponownie wyszedł na prowadzenie. Osiedle zaczęło dochodzić do głosu w kolejnych fragmentach spotkania, w 19 minucie do remisu doprowadził Wójcik, a tuż przed przerwą na prowadzenie wyprowadził Osiedle Marcin Pacholski.

W drugiej części meczu wiedzieliśmy właściwie tylko i wyłącznie dominacje Osiedla. Baltic grał bez zmian i niestety zabrakło sił w kolejnych minutach meczu, co zakończyło się wysoką porażką. Kolejne bramki dla Osiedla w drugiej połowie padły w 26,27 i 29 minucie gry. W 31 Baltic zdobył bramkę na 3:6, było to ostatnie trafienie tego zespołu w tym spotkaniu.  Osiedle nie poprzestało na sześciu bramkach, dokładając kolejne sześć, grając konsekwentnie i skutecznie do końca spotkania.

Wygrana z Balticiem to piętnaste zwycięstwo Osiedla w tym sezonie w ligowych zmaganiach. Drużyna Lecha Urbanowicza z 48 punktami jest obecnie na czwartej pozycji w ligowej tabeli, Baltic lokuj się na dziewiątej pozycji.