• Data spotkania: 2015-04-26 14:00:00
  • Miejsce: Orlik ul. Krzywoustego
  • Sędziowie: Wojciech Młynarczyk (Boisko);

Wolny los

Zawodnik Bramki Gole stracone - bramkarz Strzelone karne Asysty Żółte kartki Czerwone kartki Bramki samobójcze

• Bramki samobójcze

Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy Fortis, którzy tym razem pokonali Partizan, aplikując rywalom podobnie jak w pierwszym meczu aż dziesięć bramek.

Strzelanie rozpoczęło się w piątej minucie, Fortis po składnej akcji wyszedł na prowadzenie. Kolejne dwie bramki zdobył Kamil Klimas na 2 i 3 do zera dla drużyny lidera Ligi B. Fortis nie zwalniał tempa i w szesnastej minucie prowadził już 4:0, a trzy minuty później było już 5:0.Partizan skonstruował sobie w pierwszej części gry dwie, trzy groźne akcje, które nie zakończyły się bramkami. Drużyna Fortis jeszcze przed przerwą zdobyła kolejne dwie bramki i było 7:0 po pierwszych dwudziestu pięciu minutach gry.

Druga część gry była już bardziej wyrównana, drużyna Fortis jakby „stanęła” i mimo iż zdobyła kolejne trzy bramki to druga część meczu była w wykonaniu tego zespołu dużo słabsza. Partizan zdołał w dwudziestej dziewiątej, czterdziestej trzeciej i czterdziestej ósmej minucie zdobyć bramki.

To było drugie przekonywujące zwycięstwo zespołu Fortis, którzy maja podobnie jak Team Pack sześć punktów, są aktualnie liderami. Partizan przegrał po raz drugi, teraz zawodnicy młodego zespołu w stawce Ligi B będą mogli powalczyć o punkty w meczu z drużyną Miłośników z Morpolu.