11 LIS 2014

Niespodzianki: Baltic pokonuję Słonzi, Ekipa wygrywa z Oldboys Team!

Baltic Fish Team vs FC Słonzi Słupsk 5:2 (2:2)
Z bardzo dobrej strony pokazała się drużyna Baltic Fish Team pokonując niedawnego lidera Extraligi drużynę FC Słonzi.
Od początku mecz toczył się w szybkim tempie a sytuacji nie brakowało, za sprawą Piotra Górniewicza Baltic objął prowadzenie, ale chwilę później Kochański doprowadził do remisu. Baltic w pierwszej połowie jeszcze wyszedł na prowadzenie po pięknej bramce Arkadiusz Ryjewskiego, którą śmiało moglibyśmy oglądać w telewizji. Słonzi nie odpuszczało i doprowadziło do remisu przed przerwą.
Druga połowa należała już do Baltic Fish, który udokumentował to kolejnymi trzema bramkami, którymi autorami był Piotr Górniewicz, który w sumie w tym meczu pokonał bramkarza Słonzi aż czterokrotnie.
To trzecie zwycięstwo Balticu, który pokazał, że może wygrać z silnymi zespołami w lidze.
Bramki: Piotr Górniewicz X4, Arkadiusz Ryjewski (Baltic Fish Team) – Dariusz Kochański X2 (FC Słonzi Słupsk)

Almir/Cosinus vs ZKS Komnino 1:11 (1:5)
Najwyższe zwycięstwo w ten weekend w Extralidze odniosła drużyna ZKS Komnina, która po sobotniej porażce z Burzą zdominowała rywala, gromiąc go różnicą dziesięciu bramek.
Cosinus grał w tym meczu bez zmian, większe ple manewru mieli rywale - Komnino, które na ławce miało swoich zmienników.
ZKS objęło prowadzenie po składnie rozegranym rzucie rożnym. Później padały już kolejne bramki, Cosinus swoja jedyną strzelił przy stanie 3:0, mieliśmy zatem 3:1. Jeszcze w pierwszej połowie Komnino strzeliło dwukrotnie i sprawa kompletu punktów była już właściwie jasna, kto je w tym meczu zdobędzie.
Druga cześć gry to jeszcze częstsze ataki zespołu Marcina Trukszyna i kolejne bramki. Cosinusowi nie starczyło sił w dalszej części spotkania.
Chodź wynik wysoki to mógł być jeszcze bardziej okazały ZKS nie potrafiło jednak wykorzystywać swoich kolejnych klarownych sytuacji.
Bramki: Piotr Makowiecki (Almir/Cosinus) - Marcin Trukszyn X3, Mateusz Ciok, Adam Hostyński X5, Mariusz Wójtowicz X3 (ZKS Komnino)

Redar Słupsk vs Kebab House Burza Słupsk 1:6 (1:4)

Bardzo udany weekend dla Burzy, która po dwóch zwycięstwach jest na czele tabeli Słupskiej edycji Extraliga.pl.
Zespół Bartka Fursewicza po dobrym sobotnim meczu z Komninem zgodnie z oczekiwaniami pokonał Redar. Od początku meczu Kebab House rozdawał karty na boisku, szybko strzelone bramki dały spokój oraz pełna kontrolę w grze.
Druga cześć meczu nieco spokojniejsza, czego także dowodem są dwie strzelone bramki, dwie przez drużynę Burzy.
Zespół Burzy jest samodzielnym liderem mając na swoim koncie po ośmiu meczach dziewiętnaście punktów.
Bramki: Klaudiusz Wasiak (Redar Słupsk) – Krystian Giersz, Marcin Pluta X3, Krzysztof Zając X2 (Kebab House Burza)

Ekipa na Swoim vs Oldboys Team Adamski 4:1 (2:1)
Zaległy mecz w ramach trzeciej kolejki rozegrali zawodnicy Ekipy na Swoim oraz Oldboys Team Adamski. Za faworyta należało uznawać jakże doświadczony zespół Jacka Adamskiego – Oldboys Team.
Mecz jednak miał niespodziewany przebieg. Ekipa na Swoim, która zjawiła się w bardzo licznym oraz silnym składzie na te spotkanie pokazała charakter oraz umiejętności, inkasując trzy punkty.
Mecz był bardzo dobry i wyrównany do samego końca. Trzecia oraz czwarta bramka dla Ekipy załatwiła sprawę, te bramki były ciosem dla zespołu Jacka Adamskiego.
Ekipa pokazała, że najgorsze ma już chyba za sobą, wszystko wypaliło, dobra dyspozycja bramkarza, oraz skuteczność w poczynaniach ofensywnych.
Zwycięstwo Ekipy jest jednak niespodzianką, ale takie niespodzianki chcemy właśnie oglądać.
Bramki: Szymon Czajkowski X2, Radosław Kowalczyk, Tomasz Błaszczyk (Ekipa na Swoim) – Mateusz Adamski (Oldboys Team Adamski)