Wybierz ligę

Aktualności

14 LIP 2021

Redar otarł się o brąz Pucharu Polski!

10 oraz 11 lipca w Warszawie na Bemowie odbyły się długo wyczekiwane rozgrywki Pucharu oraz Mistrzostw Polski szóstek. Lokalne rozgrywki Extraliga.pl dały możliwość wyjazdu na ten turniej. Dzięki wygranych rozgrywkach na trawie w sezonie 2020/2021 bilet na Puchar Polski wywalczyła ekipa Redaru Słupsk.

Puchar Polski

Redar rozpoczął w grupie B, gdzie zmierzył się z ekipami z Warszawy, Rzeszowa, Świdnika i Poznania. W meczu nr 1 pomarańczowi wygrali 2:0 z Galacticos Rzeszów. W meczu nr dwa po bramkach Słowińskiego, Redar pokonał ekipę z Poznania 2:1. W trzecim meczu pewne zwycięstwo nad ekipą ze Świdnika 2:0. Pozostał mecz o wygranie grupy z gospodarzem Chemikiem Bemowo Warszawa, wynik niestety po zaciętym meczu ulegliśmy 2:3

Wyniki grupowe:

Redar Słupsk – Galacticos Rzeszów 2:0
Transkrupka.pl Poznań - Redar Słupsk 1:2
Redar Słupsk - KS Albatros Adampol Świdnik 2:0
Chemik Bemowo Warszawa – Redar Słupsk 3:2

Tabela grupy B

1. Chemik Bemowo Warszawa 17-7 10 pkt
2. Redar Słupsk 8-4 9 pkt
3. KS Albatros Adampol Świdnik 12-5 6 pkt
4. Transkrupka.pl Poznań 12-6 4 pkt
5. Galacticos Rzeszów 1-28 0 pkt

 

Podopieczni Dariusza Diakowskiego wyszli z drugiego miejsca w ćwierćfinale czekała już znana nam ekipa SPX Flow Bydgoszcz, która wygrała swoja grupę. Wynik 4:1 dla Pomarańczowych. Znakomita postawa zawodników ze Słupska oraz świetne parady Mariusza Surowca.

W Półfinale Redar zmierzył się z Ankier Niedrzwica, ekipą z Lublina. Nie wiemy do końca jak to się stało, ale zawodnicy w niebieskich koszulkach jakimś cudem wygrali 1:0 i awansowali do finału, nam został mecz o brązowy krążek.

W meczu o 3 miejsce remis 2:2 oraz karne. Nieszczęsne karne w których przegrywamy i zajmujemy IV miejsce. Występ jak najbardziej in plus, ale podium wydawało się formalnością.

 

 

 

 FOTOGALERIA ZDJĘĆ PUCHARU POLSKI >KLIK

 

 

 

 

 

 

Ostatnie wiadomości

Partnerzy

Patronat medialny

Wybierz województwo i miasto