17 LIS 2014

HIT kolejki dla FC Słonzi!

Osiedle Batorego vs FC Słonzi Słupsk  2:3 (1:0)
W hicie dziewiątej kolejki FC Słonzi pokonało 3:2 Osiedle Batorego. Warto zaznaczyć, że dokładnie taki sam wynik padł w meczu tych drużyn wiosną 2014.

Od pierwszych minut do ataku ruszyli zawodnicy Słonzi, którzy byli bliscy objęcia prowadzenia. W bramce jednak od początku dobrze spisywał się Kamil Petrykowski. Osiedle objęło prowadzenie za sprawą Wójcika, który jak już przyzwyczaił nie zawodzi.
Kolejne fragmenty meczu dostarczyły nam jeszcze większych emocji, mimo iż Słonzi ponownie nękało bramkę Osiedla nie zdołało strzelić bramki wyrównującej.  Śmielej także do ataków ruszyła drużyna Osiedla, która chwilę później za sprawą Wójcika prowadziła już 2:0.

Gdy wydawało się, że Osiedle ma mecz pod kontrolą w zabójczym tempie straty odrabiać zaczęli zawodnicy Słonzi, którzy najpierw za sprawą Fabicha zdobyli bramkę kontaktową a chwilę później dwie kontry zakończyły się bramkami Marka Loby, w cztery minuty Słonzi przechyliło szale zwycięską na swoją korzyść.

Mecz był bardzo dobry w wykonaniu obu drużyn, Słonzi nadal pozostaje niepokonane przez Osiedle Batorego.

Bramki: Wojciech Wójcik X2 (Osiedle Batorego) – Tomasz Fabich, Marek Loba X2 (FC Słonzi Słupsk)

Klima Team vs Team Pack 10:3 (5:0)

Niespodzianki nie było w kończącym dziewiąta kolejkę zmagań spotkaniu Klimy Team z Team Packiem. Wygrał faworyt różnicą siedmiu bramek.

Od początku spotkania przeważała drużyna Klima Team, która grała bardzo ładną dla oka piłkę, co ważne skuteczną. Po pierwszej połowie i pełnej kontroli spotkania, zespół Macieja Klimczuka rozwiał wszelkie wątpliwości i prowadził 5:0.
Druga odsłona meczu przyniosła kolejne bramki. Na chwilę mecz wyrwał się spod kontroli drużynie Klimy, czego efektem były dwie stracone bramki, dwie także Klima strzeliła. Team Pack wykorzystał jeszcze rzut karny, a Klima dorzuciła kolejne trzy bramki i bez większych problemów ograła Team Pack.

Dzięki temu zwycięstwu drużyna Macieja Klimczuka awansowała na piąta pozycję w ligowej tabeli i pokazuję, że w tym sezonie trzeba liczyć się z byłymi wicemistrzami Słupska w piłce sześcioosobowej.

Bramki: Grzegorz Klimczuk X4, Paweł Hojczyk, Adam Klimczuk, Zbigniew Skrzypa X2, Bartłomiej Czerniło X2 (Klima Team) – Piotr Kamiński, Patryk Kamiński, Paweł Królik (Team Pack)