01 GRU 2014

Hit kolejki: Hasan - Burza 7:3!

Kwiaciarnia Casablanka vs Baltic Fish Team 3:10 (1:4)

Wysokiej porażki doznała drużyna Kwiaciarni Casablanki, która w meczu jedenastej kolejki Extraliga.pl uległa siedmioma bramkami Balticowi.

To był mecz jednego zawodnika, który rozstrzelał zespół Kwiaciarni. Mowa o Jarosławie Felisiaku, który w tym meczu zdobył siedem bramek. Bohater spotkania nawet z ciężkich pozycji potrafił strzelać piękne bramki co dało trzy punkty drużynie Balticu.

Casablanka w tym  meczu od pierwszych minut nie potrafiła powstrzymać ataków rywala, co kończyło się stratami bramek. Oprócz wspominanego Felisiaka, wyróżnić należy Piotra Górniewicza, który asystował w tym meczu pięciokrotnie przy bramkach kolegów.

Bramki: Tomasz Madej, Przemysław Pierzchała, Krzysztof Kazimierczak (Kwiaciarnia Casablanka) – Karol Zduniak X2, Piotr Górniewicz, Jarosław Felisiak X7 (Baltic Fish Team)

Klima Team vs Osiedle Batorego 3:6 (1:4)

W meczu na szczycie Klima przegrała z Osiedlem Batorego.

Początek meczu mógł być zaskakujący bowiem spotkały się dwie drużyny, które w tym sezonie  są absolutną czołówką ligi, a mimo to od początku spotkania górowała drużyna Leszka Urbanowicza, która szybko strzelała bramki i przejęła inicjatywę w tym spotkaniu.
Pierwsza część gry zdecydowanie dla Osiedla, które potwierdziło to bramkami.
W drugiej odsłonie spotkania Klima zaczęła odrabiać straty, do siatki Osiedla wpadały piłki nie do obrony.
Kiedy wydawało się, że drużyna Maciej Klimczuka jest w stanie w tym meczu dogonić Osiedle, błyskawiczne i jakże skuteczne kontry zawodników Osiedla wybiły punkty rywalowi z głowy, bowiem Klima z powrotem przegrywała różnicą trzech bramek.

Spotkanie bardzo dobre, mogło się podobać, Osiedle lepsze od Klimy.

Bramki: Adam Klimczuk, Grzegorz Klimczuk, Damian Kopciński (Klima Team) – Marcin Pacholski, Adrian Markowski, Wojciech Wójcik X4(Osiedle Batorego)

Hasan Kebab Old Young vs Kebab House Burza Słupsk 7:3 (1:1)

W hicie jedenastej kolejki Hasan Kebab Old Young pokonał dotychczasowego lidera Burzę Kebab House  7:3.

Od początku meczu śmielej do ataków ruszali zawodnicy Old Young. To znalazło swoje potwierdzenie w dziewiątej minucie  meczu kiedy bramkę dla Old Young zdobył powracający do zespołu Szymon Gołaszewski. Kolejne fragmenty meczu to badanie rywala, żadna z drużyn nie chciała się odkryć. Burza zerwała się do ataków jeszcze przed przerwą, bardzo dobrze wykonany rzut rożny przez Adriana Krzyważnie na bramkę zamienił Marcin Pluta, który doprowadził do remisu.

Od początku drugiej połowy było podobnie, walka o każdą piłkę i wystrzeganie się błędów. Do czasu kiedy bardzo skuteczną kontrę przeprowadzili zawodnicy Hasana i było 2:1. Chwilę później Hasan prowadził już 3:1, ale Burza nie poddawała się i strzeliła bramkę kontaktową. Kolejna wymiana broni i mamy 4:2, później znowu w roli głównej Gołaszewski, który zdobywał kolejne bramki. Burza odpowiedziała jeszcze jedną bramka Pluty ale to na Hasana w tym meczu było za mało.

Najlepszym zawodnikiem spotkania bez wątpienia Szymon Gołaszewski, który w znacznym stopniu przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu strzelając cztery bramki oraz asystując przy bramce Dominika Kaczmarka.

Bramki: Dominik Kaczmarek, Łukasz Więś, Piotr Bentkowski, Szymon Gołaszewski X4 (Hasan Kebab Old Young) – Marcin Pluta X2, Jarosław Grzegrzółka (Kebab House Burza Słupsk)

Redar Słupsk vs ZKS Komnino 2:4 (1:1)

Meczem Redaru z Komninem kończyliśmy jedenastą kolejkę zmagań rozgrywek Extraligi.

Pierwsi bramkę zdobyli zawodnicy Komnina, za sprawą Szabata ZKS prowadziło 1:0. Redar  wyrównał po składnej akcji i strzale Abramczuka. Obie drużyny w pierwszej części meczu nie miały za dużo sytuacji podbramkowych.

W drugiej połowie inicjatywę przejęło Komnino, które mimo licznych akcji nie potrafiło pokonać bramkarza Redaru. Po piętnastu minutach drugiej części ZKS wyszło na prowadzenie, ale  nie na długo bowiem Redar wyrównał. Ostatnie słowo należało jednak do Zespołu Trukszyna, dwie bramki zdobyte po kontrach dały komplet punktów w tym spotkaniu, tym samym ZKS umocniło się na szóstej pozycji w ligowej tabeli.

Bramki: Jarosław Abramczuk, Krzysztof Muller (Redar Słupsk) – Adam Hostyński X3, Bartłomiej Szabat (ZKS Komnino)