02 GRU 2014

Zwycięstwa Osiedla, Klimy Team i Ekipy!

Oldboys Team Adamski vs Osiedle Batorego 2:10 (1:6)

Drugiej wysokiej porażki z rzędu w miniony weekend doznała drużyna Oldboys Team Adamski, która po sobotnim blamażu z FC Słonzi, w podobnym stosunku uległa wicemistrzowi Słupska z sezonu poprzedniego, drużynie – Osiedla Batorego.

Od początku spotkania zdecydowanie lepiej na boisku radziło sobie Osiedle, które w szybkim czasie zaczęło strzelać bramki. Właściwie po pierwszej połowie, po tym co widzieliśmy na boisku oraz po samym wyniku jasne było, że Osiedle nie odda punktów w tym meczu.
Druga połowa to potwierdzenie, która drużyna jest w tym sezonie mocniejsza i która walczy o nieco inne cele. Osiedle straciło jedna bramkę w drugiej odsłonie meczu ale strzeliło ich cztery co łącznie dało dziesięć trafień i zdecydowane zwycięstwo.

Tak wysokie porażki jakie doznała drużyna Jacka Adamskiego  w ten weekend mogą być zaskoczeniem, bowiem zespół który gra ciągle na swoim poziomie ulega rywalom w stosunku 0:10 czy też 2:10. Być może runda wiosenna będzie lepsza w wykonaniu drużyny Oldboys Team, która zakończyła jesień na pozycji dziesiątej.

Zwycięstwo Osiedla w tym meczu to sukces całego zespołu, który zagrał świetne zawody od pierwszej do ostatniej minuty.

Bramki: Marcin Felczak X2 (Oldboys Team Adamski) – Marcin Pacholski, Adrian Markowski X3, Wojciech Wójcik X4, Michał Zacharski X2 (Osiedle Batorego)

Klima Team vs Baltic Fish Team 7:3 (2:2)

Mimo iż drużyna Klima Team zaczynała tę rundę od porażki z Agatą Meble w stosunku 2:15, to dalej było już tylko lepiej. Zespół Maciej Klimczuka kończy jesień na wysokiej trzeciej lokacie, ostatnie trzy punkty Klima zdobyła w meczu z Balticiem, który dzień wcześniej rozbił Casablankę.

Początek meczu nie był łatwy dla zespołu Klima Team, Baltic straszył w przodzie  Felisiakiem, który szybko wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Nie na długo, Klima jeszcze przed przerwą potrafiła zdobyć dwie bramki, ale po raz kolejny dał osobie znać Jarosław Felisiak, który doprowadził do wyrównania.

W drugiej odsłonie meczu Klima zagrała bardzo dobrze, zarówno w ofensywie jak i defensywie i nie pozwoliła Balticowi na wiele. Z przodu bardzo dobrze funkcjonował duet Adam Klimczuk – Damian Kopciński, który łącznie strzelił rywalom sześć bramek.

Bramki: Paweł Hojczyk, Adam Klimczuk X3, Damian Kopciński X3 (Klima Team) – Jarosław Felisiak X2, Maciej Dembek (Baltic Fish Team)

Ekipa na Swoim vs Team Pack 7:3 (5:1)

Jesienną rundę kończyliśmy spotkaniem z dołu tabeli Ekipa grała z Team Packiem.

Większy potencjał był po stronie Ekipy, ale do końca nikt nie wiedział czego się spodziewać po Team Packu, który dzień wcześniej zremisował z Agatą Meble.

Mecz potoczył się jednak po myśli drużyny Tomasza Błaszczyka, która szybko objęła prowadzenie, i mimo straty bramki strzelała kolejne, do przerwy Ekipa prowadziła czterema bramkami.

W drugiej części meczu było bardziej wyrównanie, obie drużyny zdobyły po dwie bramki, a przewaga Ekipy z pierwszej części gry wystarczyła aby wygrać to spotkanie.

Ekipa na Swoim zdobyła w tej rundzie dziesięć punktów, Team Pack po remisie z Agatą ma na swoim koncie jedno oczko.

Bramki: Łukasz Biegański, Tomasz Błaszczyk, Szymon Czajkowski X2, Radosław Kowalczyk X2, Filip Majewski (Ekipa na Swoim) – Włodzimierz Wolski X2, Paweł Królik (Team Pack)