23 MAR 2015

HIT dla FC Słonzi!

W sobotę po raz drugi w tym sezonie spotkali się zawodnicy Burzy Kebab House Słupsk oraz FC Słonzi Słupsk. W pierwszym meczu, który odbył się osiem dni temu padł remis 3:3, w rewanżu lepsze okazało się Słonzi. Zwyżkę formy zanotował zespół Oldboys Team Adamski, który wygrał swój drugi mecz z rzędu w Extraliga.pl.

Oldboys Team Adamski vs Agata Meble Słupsk 10:4 (3:0)
Dobrze przepracowana zima przez drużynę Jacka Adamskiego przenosi się na sztuczną trawę. W poprzedniej kolejce Oldboje pokonali, grając bez zmian Baltic Fish 3:1, w tej kolejce zespół J. Adamskiego wysoko ograł Agatę Meble.

Od pierwszych minut spotkania lepiej wyglądali zawodnicy Oldboys Team, którzy już w trzeciej minucie za sprawą samego kapitana zespołu prowadzili 1:0. Do przerwy doświadczony team Adamskiego prowadził  3:0. W drugiej części meczu w granicach trzydziestej – trzydziestej piątej minuty mieliśmy wymianę ciosów, bramka za bramką z obydwu stron. Ostatecznie tą wymianę wygrali zawodnicy Oldboys Team Adamski, którzy po bardzo składnych akcjach strzelali kolejne bramki rywalom wygrywając aż 10:4.

Bramki: Jacek Adamski ‘3,’16,’32, Grzegorz Szczepański ’24,’40,’43,  Marcin Felczak ’31,’44, Adam Pietras ’38,’39 (Oldboys Team Adamski) – Miłosz Borkowski ’30,’33, Łukasz Lisik ’32, Przemysław Goleniewski ’41 (Agata Meble Słupsk)

Kebab House Burza Słupsk vs FC Słonzi Słupsk 2:3 (0:2) HIT KOLEJKI
Kolejny raz w meczu Burzy ze Słonzi nie zabrakło emocji do końca spotkania. Kiedy wydawało się, że po raz drugi zespoły podzielą się punktami, cztery minuty przed końcem FC Słonzi zdobyło bramkę, która dała im trzy punkty w bardzo ważnym spotkaniu.

Lepiej spotkanie zaczęli zawodnicy Słonzi, którzy częściej zagrażali bramce rywala. W trzynastej minucie gry, wynik otworzył Dariusz Kochański. W bardzo dobrych nastrojach FC kończyło pierwszą połowę spotkania, bowiem w dwudziestej trzeciej minucie bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę dla swojego zespołu zdobył Maciej Waluś.

Burza odpowiedziała cztery minuty po przerwie bramką Rafała Somionki, która po rykoszecie wpadła do siatki.  Zespół Bartłomieja Fursewicza w drugiej połowie atakował śmielej, częściej, a w trzydziestej siódmej minucie gry drugi defensor Burzy – Bartosz Kozłowski doprowadził do wyrównania.  Ostatnie słowo należało do Słonzi, które po bramce Piotra Kwietnia w czterdziestej szóstej minucie gry wyszło na prowadzenie. Obie drużyny do końca atakowały, wynik nie uległ jednak zmianie.

Bramki: Rafał Somionka ’29, Bartosz Kozłowski ’37 (kebab House Burza Słupsk) – Dariusz Kochański ’13, Maciej Waluś ‘23, Piotr Kwiecień ’46 (FC Słonzi Słupsk)

ZKS Komnino vs Ekipa na Swoim 7:4 (3:1)
Faworytem tego meczu było piąte w tabeli ZKS Komnino. Faworyt tego spotkania wygrał z niżej notowaną drużyną Ekipy na Swoim.

Początek meczu należał do zespołu Marcina Trukszyna. ZKS w trzeciej, piętnastej i siedemnastej minucie spotkania zdobyło swoje pierwsze bramki. Mecz wyrównał się pod koniec pierwszej części gry oraz z początkiem drugiej w której zespół Ekipy zdobył dwie bramki.
Komnino powiększyło swojąprzewagę w kolejnych minutach drugiej odsłony meczu, w których drużyna strzeliła kolejne dwie bramki i prowadziła 5:2.
Końcowe fragmenty spotkania były bardzo zacięte w przeciągu czterech ostatnich minut gry zobaczyliśmy cztery bramki, dwie po stronie Komnina, dwie po stronie Ekipy.

Zasłużone trzy punkty zdobyło w tym spotkaniu Komnino, które tym samym wygrało swój dziewiąty mecz w tym sezonie.

Bramki: Bartłomiej Szabat ‘3, Adam Hostyński ’15,’49, Jarosław Hrywniak ’17,’36, Marcin Trukszyn ’39, Patryk Bank ’50 (ZKS Komnino) – Rafał Kisiel ’22,’26, Andrzej Jarosiński ’48, Tomasz Błaszczyk ’49 (Ekipa na Swoim)