23 MAR 2015

Zwycięstwa Klimy i Osiedla!

Osiedle Batorego vs Almir/Cosinus 6:5 (2:1)
Zacięte spotkanie w konfrontacji Osiedla z Cosinusem, zakończone zwycięstwem faworyta tego meczu.

W pierwszej części gry zobaczyliśmy trzy bramki, oraz sporo walki na boisku. Zespół Osiedla prowadził 2:1, po bramkach Krzysztofa Garbowskiego i Wojtka Wójcika.
Zdecydowanie ciekawiej było w drugiej połowie, w której Osiedle do końca musiało walczyć o zwycięstwo. Co prawda zespół Leszka Urbanowicza w przeciągu całego spotkania prowadził dwoma bramkami, ale końcowe fragmenty spotkania były nerwowe i zespół faworyta tego meczu nie mógł być pewny zwycięstwa. Ostatecznie o jedną bramkę Osiedle było lepsze i zdobyło trzy punkty w konfrontacji z dobrze dysponowanym Cosinusem. Hattrickiem popisał się Krzysztof Garbowski, który był najmocniejszym punktem Osiedla w tym spotkaniu.

Bramki: Krzysztof Garbowski ‘4,’31,’34, Wojciech Wójcik ’21, Marcin Pacholski ’41,’42 (Osiedle Batorego) – Robert Ludko ’22,’35, Maciej Żłobiński ’33, Kamil Iwanicki ’48, Piotr Makowiecki ’49 (Almir/Cosinus)

Klima Team vs Ekipa na Swoim 10:2 (1:1)
Większych szans swojemu rywalowi nie dała drużyna Maciej Klimczuka – Klima Team, która rozbiła różnicą ośmiu bramek Ekipę na Swoim.

Pierwsza połowa mimo iż z przewagą Klimy, nie wróżyła takiego pogromu w tym spotkaniu. Zespół M. Klimczuka atakował bramkę rywala, ale świetnie w bramce Ekipy spisywał się Paweł Osowicki, który podczas pierwszej części spotkania bronił każdą groźną akcję rywala.

Druga odsłona meczu wyglądała już zupełnie inaczej. Klima Team od początku drugiej części atakowała i strzelała masowo bramki. Pełna kontrola spotkania i pewne zwycięstwo zespołu Klimy. Cztery bramki dla zwycięskiego zespołu zdobył Bartłomiej Czerniło, najwięcej asyst w szeregach Klimy miał Damian Kopciński.

Zwycięstwo nad Ekipą było dziewiątą wygraną w tym sezonie drużyny Klima Team.

Bramki: Damian Kopciński ’20,’49, Bartłomiej Czerniło ’28,’32,’33,’34, Maciej Klimczuk ’30,’43, Miłosz Kania ’37, Waldemar Król ’42 (Klima Team) – Szymon Czajkowski ’19, Tomasz Błaszczyk ’29 (Ekipa na Swoim)