28 MAR 2015

Zwycięstwo Agaty, remis w meczu Oldboys – Ekipa!

Oldboys Team Adamski vs Ekipa na Swoim 4:4 (2:2)
Punktami podzieliły się zespoły Oldboys Team Adamski i Ekipy na Swoim. Prowadzenie dla Ekipy w siódmej minucie uzyskał Tomasz Błaszczyk. Drużyna Oldboys Team wyrównała w siedemnastej minucie, a dwie minuty później było już 2:1 dla zespołu Jacka Adamskiego. Dwie minuty przed przerwą Radosław Kowalczyk doprowadził do remisu.

W drugiej części zobaczyliśmy kolejne bramki z obu stron, lepiej drugą odsłonę meczu rozpoczęli zawodnicy Oldbojów strzelając dwie bramki i kiedy wydawało się, że drużyna Jacka Adamskiego ma mecz pod kontrolą do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Ekipy na Swoim, którzy skutecznie wykorzystali kontry, za sprawą Radosława Kowalczyka, który był najlepszy na boisku w tym spotkaniu.

Bramki: Mariusz Felczak ’17, Jacek Adamski ’19,’39, Marcin Felczak ’28 (Oldboys Team Adamski) – Tomasz Błaszczyk ‘7, Radosław Kowalczyk ’23,’40,’44 (Ekipa na Swoim)

Agata Meble Słupsk vs Baltic Fish Team 5:3 (1:1)
Początek spotkania był udany dla drużyny Agaty, która już w czwartej minucie gry wyszła na prowadzenie. W siedemnastej minucie Baltic wyrównał i pierwsze dwadzieścia pięć minut gry zakończyło się bramkowym remisem.

Do trzydziestej siódmej minuty gry, na boisku utrzymywał się remis. Chwilę później Piotr Michalak wyprowadził Agatę na prowadzenie, a cztery minuty później Przemysła Goleniewski strzelił trzecią bramkę. W końcowych minutach spotkania zobaczyliśmy kolejne bramki, najpierw kontaktową dla zespołu Balticu zdobył Piotr Górniewicz, Agata w dwie minuty zdołała strzelił odpowiednio w 48 i 49 minucie spotkania dwie bramki, Baltic odpowiedział jedną, mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Marka Perkowskiego.

Bramki: Włodzimierz Wolski '4, Piotr Michalak '37, Przemysław Goleniewski '41, Marcin Chmielewski '48, Piotr Wojciechowski '49 (Agata Meble Słupsk) - Michał Graużenis '17, Piotr Górniewicz '42, Paweł Lewiński '48 (Baltic Fish Team)