29 MAR 2015

Udane rewanże Klimy i Słonzi!

Kwiaciarnia Casablanka vs FC Słonzi Słupsk 3:14 (0:5)
Wysokiej porażki doznali zawodnicy Casablanki, którzy ulegli drużynie FC Słonzi. Wynik z pewnością byłby niższy gdyby Kwiaciarnia nie grała przez większość spotkania w osłabieniu. Drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę w pierwszej części spotkania zobaczył obrońca Casablanki, co znacznie skomplikowało sytuacje zespołu na boisku.

Słonzi dosyć szybko zaczęło zdobywać bramki, w pierwszej połowie zobaczyliśmy ich już pięć, trzy trafienia Dariusza Kochańskiego oraz dwa Przemysława Milewicza. Druga część spotkania to kolejne bramki dla drużyny Słonzi, swoje trzy strzeliła także Kwiaciarnia. Pięć bramek w tym spotkaniu zdobył Dariusz Kochański, który ma już na swoim koncie w obecnym sezonie Extraliga.pl dwadzieścia dziewięć bramek i traci tylko dwie do przewodzącego w klasyfikacji strzelców Wojtka Wójcika.

Bramki: Tomasz Madej ’30,’47, Krzysztof Kazimierczak ’38 (Kwiaciarnia Casablanka) -Dariusz Kochański ‘6,’10,’24,’27,’45, Przemysław Milewicz ’23,’25,’31, Piotr Kwiecień ’26, Marek Loba ’34, Rafał Stępień ’34, Maciej Waluś ’37, Marcin Dyl ’44,’46, (FC Słonzi Słupsk)

Klima Team vs ZKS Komnino 6:2 (2:1)
Rewanż za jesienną porażkę udał się drużynie Macieja Klimczuka, Klima Team pokonała ZKS Komnino i wyprzedziła  zespół z Komnina w tabeli ligowej.

Z bardzo dobrej strony po raz kolejny pokazał się napastnik Klimy – Damian Kopciński, który otworzył wynik spotkania w dziesiątej minucie a chwilę później podwyższył prowadzenie swojego zespołu. Po pierwszej części gry było 2:1 dla Klimy, bramkę kontaktową dla zespołu z Komnina zdobył kapitan zespołu Marcin Trukszyn.

W drugiej części ponownie dał o sobie znać Kopciński, strzelając trzecią bramkę dla swojego zespołu. Rozpędzony zespół Klimy w trzydziestej dziewiątej minucie i czterdziestej drugiej strzelił kolejne dwie bramki. Oba zespoły jeszcze zdobyły po jednej bramce, wynik spotkania 6:2 dla zespołu Macieja Klimczuka.

Bramki: Damian Kopciński ’10,’11,’31, Bartłomiej Czerniło ’39, ’49, Adam Klimczuk ’42 (Klima Team) – Marcin Trukszyn ’25, Paweł Orynycz ’46 (ZKS Komnino)