30 MAR 2015

Osiedle - Burza 1:3, Ekipa punktuje!

Ekipa na Swoim vs Agata Meble Słupsk 5:4 (2:2)
Zespół Tomasza Błaszczyka ma za sobą udany weekend, dwa mecze, cztery punkty. W sobotę był remis z doświadczonym teamem Adamskiego w niedzielę Ekipa pokonała Agatę Meble za co należą się jeszcze większe brawa dla zespołu Ekipy.

Pierwsza połowa na remis, Agata zaczęła od bramki Włodzimierza Wolskiego już w czwartej minucie, Ekipa zdobyła swoje pierwsze bramki w jedenastej i trzynastej minucie. Dla Agaty jeszcze w pierwszej połowie bramkę zdobył ponownie Wolski.

Druga część meczu przesądziła o zwycięstwie Ekipy, która na cztery  minuty przed końcem spotkania prowadziła już 5:2, mecz jednak skończył się wynikiem 5:4, Agata grała do końca, opłaciło się dwie bramki w dwie minuty.
Hattrickiem popisał się Szymon Czajkowski, ponownie bardzo dobre zawodny rozegrał Radosław Kowalczyk (obaj Ekipa na Swoim).

Bramki: Radosław Kowalczyk ’11,’33, Szymon Czajkowski ’13,’38,’41 (Ekipa na Swoim) – Włodzimierz Wolski ‘4,’18, Piotr Michalak ’46, Przemysław Goleniewski ’48 (Agata Meble Słupsk)

Osiedle Batorego vs Kebab House Burza 1:3 (0:1)            HIT KOLEJKI
W meczu na szczycie lepsza Burza, która pokonała Osiedle Batorego 3:1.

Mecz ponownie wzbudził wiele emocji, a już w piątej minucie z dobrej strony pokazał się ponownie Rafał Somionka. Defensor Burzy silnym strzałem pokonał bramkarza Osiedla i było 1:0. W pierwszej części gry wynik nie uległ zmianie, Burza prowadziła 1:0.

Wiele więcej zobaczyliśmy w drugiej części gry, kolejne bramki, oraz czerwona kartkę dla golkipera Osiedla.  Zespół Osiedla musiał przez większość spotkania radzić sobie w piątkę, po tym jak arbiter spotkania pokazał czerwoną kartkę dla Kamila Petrykowskiego. Osiedle za sprawą Wójcika wyrównała w trzydziestej minucie. Remis nie utrzymał się długo, dwie minuty później najskuteczniejszy strzelec Burzy w tym sezonie – Marcin Pluta wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego Burza trzecią bramką przypieczętowała wygraną.

To było bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, po tym zwycięstwie zespoły mają po 32 punkty, w bezpośrednim pojedynku Burza – Osiedle 2:0.

Bramki: Wojciech Wójcik ’30 (Osiedle Batorego) – Rafał Somionka ‘5, Marcin Pluta ’32, Łukasz Bogzdel ’45 (Kebab House Burza Słupsk)