13 KWI 2015

Hasan pokonuję Osiedle, trudna przeprawa Słonzi!

Hasan Kebab Old Young vs Osiedle Batorego 4:1 (0:1)
W hicie 18 kolejki nie zobaczyliśmy remisu, lecz wygraną Hasana Kebab Old Young. Zespół Artura Piekarka potwierdza świetną formę.

Po pierwszej części gry Osiedle prowadziło 1:0 po trafieniu Adriana Markowskiego. Pierwsza połowa była zacięta i dosyć wyrównana, żadna ze stron nie dawała za wygraną, ale to Osiedle wykorzystało swoją sytuacje.

Druga część meczu to już inna historia. Osiedle nie zdołało obronić wyniku, i straciło bramkę na jedenaście minut przed końcem meczu. Hasan stwarzał kolejne groźne sytuacje, a w jednej z akcji stuprocentowej, zespół Artura Piekarka zamiast do bramki dwukrotnie strzelał w poprzeczkę. W czterdziestej szóstej minucie świetnym i precyzyjnym strzałem popisał się Tomasz Ciemniewski, Hasan prowadził 2:1. Chwilę później Szymon Gołaszewski, zdobył trzecią bramkę dla Old Young, to jednak nie był koniec. Minutę przed końcowym gwizdkiem sędziego sam kapitan Old Young umieścił sprytnie piłkę w siatce to Hasan cieszył się z trzech punktów.

To było bardzo ważne spotkanie dla obydwu zespołów, Hasan zrewanżował się za jesienna porażkę i mając jeden rozegrany mecz mniej od Osiedla drużyna A. Piekarka jest wiceliderem i wyprzedza Osiedle o cztery oczka.

Bramki: Bramka samobójcza ’39, Tomasz Ciemniewski ’46, Szymon Gołaszewski ’47, Artur Piekarek ’49 (Hasan Kebab Old Young) – Adrian Markowski ‘9 (Osiedle Batorego)

Redar Słupsk vs FC Słonzi Słupsk 3:4 (2:2)

Mało brakowało a sensacyjnie zakończyłoby się spotkanie Redaru ze Słonzi. Sensacją pachniało od początku spotkania, kiedy za sprawą Jarosława Abramczuka Redar wyszedł na Prowadzenie. Słonzi wyrównało ale ponownie musiało gonić wynik, po pierwszej połowie był remis 2:2.

W drugiej częściej meczu trzecia i czwarta bramka dla lidera słupskie edycji Extraliga.pl była bardzo ważna i jakże istotna. Te bramki pozwoliły na zwycięstwo w ciężkim spotkaniu przeciwko Redarowi, który zdobył trzecią bramkę i do końca walczył o kolejne.

Brawa należą się drużynie Dariusza Diakowskiego, która mimo iż była outsiderem tego meczu walczyła jak równy  równym. Słonzi mimo iż łatwej przeprawy nie miało, nie grało także najlepiej wygrało i zdobyło trzy punkty.

Bramki: Jarosław Abramczuk ‘4, Mirosław Krzyk ’16, Sebastian Dębicki ’39 (Redar Słupsk) – Dariusz Kochański ‘6,’20,’34, Piotr Kwiecień ’36 (FC Słonzi Słupsk)

Ekipa na Swoim vs Baltic Fish team
2:5 (1:3)

W tym meczu zdarzyć się mogło wszystko, ale po raz drugi w tym sezonie lepsi okazali się zawodnicy Balticu Fish Team, którzy wygrali z Ekipą tym razem 5:2.

Początek meczu należał do Balticu, za sprawą Jarosława Felisiaka Baltic już w piątej minucie prowadził 1:0. Ekipa zdołała wyrównać w siedemnastej minucie, chwile później Baltic ponowie prowadził, a tuż przed przerwą Felisiak ponownie dał o sobie znać, Ekipa straciła bramkę do szatni było 3:1.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, częściej atakowała drużyna Balticu, która zdołała strzelić pod koniec meczu kolejne dwie bramki, Ekipa odpowiedziała bramką kontaktową na 2:3.

Bramki: Andrzej Jarosiński ’37, Radosław Kowalczyk ’30 (Ekipa na Swoim) – Jarosław Felisiak ‘5,’25,47, Karol Zduniak ’19,’50 (Baltic Fish Team)