20 KWI 2015

Wysokie zwycięstwo Komnina, remisy w sobotnich meczach!

Oldboys Team Adamski vs ZKS Komnino 1:7 (1:1)
Wysokiej porażki doznali doświadczeni zawodnicy zespołu Oldboys team Adamski ulegając drużynie ZKS Komnino aż 1:7.

Pierwsza połowa nie zapowiadała takiego wysokiego zwycięstwa drużyny z Komnina, która po samobójczym trafieniu Hostyńskiego przegrywała 0:1. Wyrównał w siedemnastej minucie Marcin Trukszyn, jeszcze w pierwszej części spotkania ZKS nie wykorzystało swojej 100 % szansy, która marnował Patryk Blank nie wykorzystując rzutu karnego.

Druga połowa należała już do drużyny M. Trukszyna, która zdobyła sześć bramek i kontrolowała to co działo się na boisku. Worek z bramkami rozwiązał się w 35 minucie, kiedy na prowadzenie drużynę z Komina wyprowadził Paweł Orynycz. Strzelanie zakończyło się w ostatniej minucie gry, zasłużone zwycięstwo drużyny z Komina, która aktualnie plasuję się na wysokim trzecim miejscu.

Bramki: Bramka samobójcza ‘6 (Oldboys Team Adamski) – Marcin Trukszyn ’17,’43, Paweł Orynycz ’35,’40, Adam Hostyński ’38, Bartłomiej Szabat ’44,’50 (ZKS Komnino)

Agata Meble Słupsk vs Ekipa na Swoim 3:3 (1:1)
Remisem zakończyło się spotkanie Agaty Meble z Ekipą na Swoim.

Agata dobrze rozpoczęła to spotkanie, bowiem w siódmej minucie gry Michalak wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Ekipa po składnej akcji siedem minut przed przerwą zdołała wyrównać za sprawą Jarosińskiego. Do przerwy 1-1.

Druga połowa wyglądała podobnie przewagę miał zespół Marka Perkowskiego, ale tego nie wykorzystał i mimo kolejnych dwóch trafień Piotra Michalaka, Agata tego meczu wygrać nie zdołała. Ekipa walczyła do końca o korzystny rezultat i to się opłaciło, dwie zdobyte bramki w drugiej części gry pozwoliły zdobyć w starciu z Agatą jeden punkt.

Bramki: Piotr Michalak ‘7,’34,’41 (Agata Meble Słupsk) – Andrzej Jarosiński ’18,’45, Szymon Czajkowski ’38 (Ekipa na Swoim)

Kwiaciarnia Casablanka vs Osiedle Batorego 2:2 (1:1)
Kolejny remis zobaczyliśmy w meczu Casablanki z Osiedlem Batorego.

Obydwa zespoły stworzyły sobie szanse aby to spotkanie wygrać, ale mecz zakończył się remisem, wynikiem, który odzwierciedlił to co działo się na boisku.

Wynik tego spotkania otworzył Michał Zacharski, który rozegrał swój najlepszy mecz w barwach Osiedla w tym sezonie Extraliga.pl. Dla Casablanki pierwszą bramkę zdobył Wiktor Moćko.
Po zmianie stron po dobrej i składnej akcji, Osiedle za sprawą Adriana Markowskiego wyszło na prowadzenie. Długo jednak nie mogli cieszyć się z prowadzenia zawodnicy Leszka Urbanowicza, trzy minuty później po bardzo ładnej akcji Casablanki, drugą bramkę dla Kwiaciarni i ostatnią w tym spotkaniu zdobył Michał Podgórny.

Bramki: Wiktor Moćko ’20, Michał Podgórny ’34 (Kwiaciarnia Casablanka) – Michał Zacharski ’13, Adrian Markowski ’31 (Osiedle Batorego)

Kebab House Burza Słupsk vs Ekipa na Swoim 3:0 WALKOWER
Na meczu z Burzą nie zdołała zjawić się Ekipa na Swoim, która zgodnie z regulaminem rozgrywek Extraliga.pl przegrała poprzez walkower. To były łatwe punkty dla Kebab House Burzy, drużyny, która aktualnie po szesnastu spotkaniach ma na sowim koncie trzydzieści pięć punktów.
Ekipa przegrywając walkowerem, zgodnie z regulaminem ma odjęty jeden punkt od swojego dorobku.