27 KWI 2015

Słonzi wygrywa rzutem na taśmę!

Oldboys Team Adamski vs Kwiaciarnia Casablanka 8:4 (1:1)
Zespół Casablanki dobrze rozpoczął to spotkanie, w siódmej minucie Przemysław Gradus otworzył wynik meczu. Drużyna Jacka Adamskiego – Oldboys Team przez pierwszą część spotkania przeważała, oddała dwukrotnie więcej strzałów na bramkę rywala, ale piłka nie wpadała do siatki. Dopiero pod koniec pierwszej części gry Adam Pietras doprowadził do remisu.

Po przerwie na prowadzenie w 28 minucie wyszli zawodnicy Oldboys Team, kolejne fragmenty spotkania były wyrównane, oby dwie drużyny próbowały stwarzać sobie sytuacje podbramkowe. Kolejne fragmenty spotkania przyniosły bramki dla drużyny Jacka Adamskiego, przewaga zespołu Oldboys Team ciągle wzrastała.

Ostatnie 8 minut meczu przyniosło bramki zarówno dla Casablanki jak i Oldboys Team – wymiana ciosów. Sześć bramek w osiem minut, po trzy z obydwu stron.
Drużyna Jacka Adamskiego zjawiła się w tym meczu w silnym składzie co zaprocentowało, Casablanka nie mogła skorzystać z paru swoich zawodników.

Agata Meble Słupsk vs Kebab House Burza Słupsk 5:9 (0:5)
Nie mieliśmy powtórki z jesieni, Agata Meble w meczu 19 kolejki Extraliga.pl uległa Kebab House Burzy.

Drużyna Bartłomieja Fursewicza szybko wyszła na prowadzenie, bo już w czwartej minucie było 1:0. Zespół Burzy nie zwalniał tempa, kolejna bramka padła w ósmej minucie – za sprawą Marcina Pluty. Po pierwszej połowie było właściwie po meczu Burza zdobyła pięć bramek nie tracąc żadnej, do przerwy 5:0.

W drugiej połowie zespół burzy nieco spuścił tonu i przy stanie 6:0, zaczął tracić bramki. Najpierw w 35 minucie Łukasz Lisik zdobył pierwszą bramkę dla drużyny Marka Perkowskiego, a chwilę później ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę. Obydwie drużyny  odpowiadały kolejnymi bramkami ale to Agata okazała się w drugiej połowie skuteczniejsza, zdobyła bowiem pięć bramek, tracąc cztery.

Bramki: Łukasz Lisik ’35,’36, Marcin Chmielewski ’42, Piotr Michalak ’46,’47 (Agata Meble Słupsk) – Bartosz Kozłowski ‘4, Marcin Pluta ‘8,’18, Krzysztof Zająć ’23,’24, Piotr Gajek ’30,’40,’45, Jarosław Grzegrzółka ’50 (Kebab House Burza)

Almir/Cosinus vs FC Słonzi Słupsk 5:6 (3:3)
Bardzo dobre widowisko widzieliśmy w meczu pomiędzy Cosinusem a Słonzi. Mecz do końca trzymał w napięciu ostatecznie to zespół aktualnego lidera- FC Słonzi okazał się lepszy.

W pierwszych dwudziestu pięciu minutach zobaczyliśmy sześć bramek i remis 3:3. Strzelanie w czwartej minucie rozpoczął Piotr Kwiecień, Cosinus wyrównał za sprawą Jack Gregorka. Słonzi strzelało, Almir odpowiadał. Tak było podczas pierwszej części gry.

Niewiele zmieniło się jeżeli chodzi o scenariusz w drugiej odsłonie meczu. Słonzi tuż po przerwie ponownie objęło prowadzenie, ale ponownie nie na długo. Strzelanie zakończyło się w czterdziestej ósmej minucie meczu, kiedy ostatnią bramkę w spotkaniu zdobyło Słonzi za sprawą Michał Giersza, asystował ryzykując – wyjście z bramki sam golkiper Słonzi – D. Libigocki.

To była kolejna trudna przeprawa Słonzi, ale po raz kolejny zwycięska, warto odnotować, że w szeregach FC Zabrakło najskuteczniejszego strzelca-  Dariusza Kochańskiego.

Bramki: Jacek Gregorek ‘7,’12, Bartłomiej Wojtanowski ’24, Marcin Klimaszewski ’31, Sebastian Boszke ’40 (Almir/Cosinus) – Piotr Kwiecień ‘4,’29, Michał Giersz ’11,’48, Tomasz Fabich ’16, Marek Loba ’32 (FC Słonzi Słupsk)