01 MAJ 2015

Agata lepsza od Balticu, zwycięstwa Fortis i Team Packu!

Baltic Fish Team vs Agata Meble Słupsk 6:7 (4:3)
Sporo emocji dostarczył nam mecz Agaty z Balticiem. Drużyny spotkały się już drugi raz w tym sezonie, pierwszy mecz wygrała Agata, tej niedzieli było podobnie.

Mecz udanie rozpoczęli zawodnicy Balticu, którzy za sprawą Piotra Górniewicza, po precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego prowadzili 1:0. Agata wyrównała za sprawą Piotra Michalaka, ale niespełna minutę po wyrównującej bramce, Baltic znów wyszedł na prowadzenie. Zawodnicy Balticu zbudowali przewagę strzelając bramkę na 3:1. Agata zdobyła bramkę kontaktową, Baltic znów strzelił, Agata znów goniła, po pierwszej części 4:3 dla zawodników w niebieskich koszulkach.

Druga część meczu a właściwie końcówka drugiej części spotkania była udana dla zawodników Marka Perkowskiego, którzy mimo iż przez większość czasu gry przegrywali z Balticiem, potrafili przełamać szale zwycięstwa w swoją stronę.

Zobaczyliśmy w meczu trzynaście bramek i walkę do końca, która opłaciła się drużynie Agaty Meble Słupsk. W spotkaniach Agata vs Baltic 2:0.

Bramki: Piotr Górniewicz ‘2,’24, Karol Zduniak 16, Piotr Putz ’16, Paweł Kmita ’28,’31 (Baltic Fish Team) – Piotr Michalak ’15,’25,’25, Włodzimierz Wolski ’19,’26,’46, Br. Samobójcza ’46 (Agata Meble Słupsk)

Fortis Słupsk vs FC Partizan Słupsk 10:3 (7:0)
Kolejne wysokie zwycięstwo odnieśli zawodnicy Fortis, którzy tym razem pokonali Partizan, aplikując rywalom podobnie jak w pierwszym meczu aż dziesięć bramek.

Strzelanie rozpoczęło się w piątej minucie, Fortis po składnej akcji wyszedł na prowadzenie. Kolejne dwie bramki zdobył Kamil Klimas na 2 i 3 do zera dla drużyny lidera Ligi B. Fortis nie zwalniał tempa i w szesnastej minucie prowadził już 4:0, a trzy minuty później było już 5:0.Partizan skonstruował sobie w pierwszej części gry dwie, trzy groźne akcje, które nie zakończyły się bramkami. Drużyna Fortis jeszcze przed przerwą zdobyła kolejne dwie bramki i było 7:0 po pierwszych dwudziestu pięciu minutach gry.

Druga część gry była już bardziej wyrównana, drużyna Fortis jakby „stanęła” i mimo iż zdobyła kolejne trzy bramki to druga część meczu była w wykonaniu tego zespołu dużo słabsza. Partizan zdołał w dwudziestej dziewiątej, czterdziestej trzeciej i czterdziestej ósmej minucie zdobyć bramki.

To było drugie przekonywujące zwycięstwo zespołu Fortis, którzy maja podobnie jak Team Pack sześć punktów, są aktualnie liderami. Partizan przegrał po raz drugi, teraz zawodnicy młodego zespołu w stawce Ligi B będą mogli powalczyć o punkty w meczu z drużyną Miłośników z Morpolu.

Bramki: Jarosław Szwiec ‘5, Kamil Klimas ‘7,’9, Wojciech Cytlau ’16, Marcin Wiśniewski ’19, Przemysław Paziewski ’21, Mateusz Szymkowiak ’25, 28, Mariusz Smutek ’43, Sebastian Chwał ’46 (Fortis Słupsk) – Sławomir Malek ’29,’48, Tomasz Rejak ’45 (FC Partizan Słupsk)

Grupa Miłośników Piłki Nożnej „MORPOL” vs Team Pack 0:1 (0:0)
Drugi swój mecz w lidze b, wygrała drużyna Team Packu, która pokonała skromnie bo 1:0 drużynę Morpolu.

Całe spotkanie było wyrównane, i obydwa zespoły mogły tutaj wygrać. Ostatecznie skuteczniejsi okazali się zawodnicy Team Packu, którzy mając już dużo większe doświadczenie w rozgrywkach piłki sześcioosobowej zdobyli w trzydziestej drugiej minucie bramkę, jak się okazało jedyną w tym spotkaniu.

Swoje szanse mieli także zawodnicy Morpolu ale w bramce znów czujny i pewny był Jakub Nowak.

Dzięki temu zwycięstwu Team Pack podobnie jak zespół Fortis ma na swoim koncie sześć punktów. W kolejnym meczu rywalami Team Packu będzie zespół Fortis, który po pierwszych dwóch meczach pomału wyrasta na faworyta rozgrywek Ligi B.

Bramka: Daniel Makowski ’32 (Team Pack)