03 CZE 2015

Zwycięstwa faworytów!

Agata Meble Słupsk vs Redar Słupsk 5:3 (2:1)
Agata pokonała Redar w meczu 22 kolejki Extraliga.pl w Słupsku. O zwycięstwo łatwo nie było ale ofensywa drużyny M.Perkowskiego nie zawiodła.

Agata rozpoczęła od bramki Włodzimierza Wolskiego, zdobytej w szóstej minucie spotkania. Redar przez pierwsze minuty atakował często i groźnie ale nie potrafił tego wykorzystać. Swoją sytuacje wykorzystała natomiast Agata, ponownie strzelcem bramki był Wolski, po 10 minutach było 2:0. Wreszcie atak Redaru skończył się bramką w 18 minucie spotkania, podanie Kaucha wykorzystał – Konrad Łabicki, 2:1 do przerwy.

W drugiej części meczu widzieliśmy kolejne ataki obydwu zespołów. Agata szybko strzeliła trzecia bramkę, bo trzy minuty po rozpoczęciu gry, Michalak podwyższył prowadzenie dla Agaty. Przez dłuższy czas wynik nie ulegał zmianie, Redar atakował coraz częściej i w 41 minucie gry po zamieszaniu w polu karnym kontaktową bramkę zdobył Jarosław Abramczuk. Na niewiele się to zdało chwilę później Piotr Michalak podwyższył prowadzenie Agaty. Redar jeszcze zerwał się do ataku i zdobył trzecią bramkę, minutę później Agata zdobyła kolejną, piątą. Jeszcze przed końcem meczu zespół Agaty mógł podwyższyć prowadzenie ale zabrakło skuteczności.

Bramki: W.Wolski ‘6,’10,’46, P.Michalak ’28,’43 (Agata Meble Słupsk) – K.Łabicki ’18, J.Abramczuk ’41, M.Krzyk ’45 (Redar Słupsk)

ZKS Komnino vs Kwiaciarnia Casablanka 4:3 (3:1)
Początek spotkania zdominowała drużyna wicelidera. Komnino konstruowało składne akcje ofensywne po których już w 7 i 10 minucie gry padły bramki dla ZKS-u. Autorami bramek Hrywniak i Wójtowicz. Chwilę później odpowiedziała  Casablanka, w 13 minucie spotkania kontaktową bramkę zdobył Michał Podgórny. Komnino mimo straconej bramki kontrolowało grę, w 17 minucie gry Marcin Trukszyn podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

Druga połowa świetnie rozpoczęła się dla Komnina, ponownie Trukszyn i  4:1. Przy takim stanie i obrazie gry wydawało się, że nic się tutaj nie zmieni, tym czasem do głosu dochodzić zaczęli zawodnicy Casablanki, którzy najpierw w 31 minucie gry zdobyli drugą bramkę, a w 45 strzelili bramkę kontaktową. Casablanka atakowała groźnie i do końca walczyła o korzystny rezultat ale nie udało się go osiągnąć, chociaż trzeba przyznać, że był to najlepszy występ tego zespołu od paru meczy.

Bramki: J.Hrywniak ‘6, M.Wójtowicz ’10, M.Trukszyn ’17,’26 (ZKS Komnino) – M.Podgórny ’13,’45, B.Wyka ’31 (Kwiaciarnia Casablanka)

Ekipa na Swoim vs Hasan Kebab Old Young 4:10 (1:4)
Zwycięstwo Hasana wysokie, choć w meczu były momenty gdzie Ekipa nawiązywała walkę do pewnych momentów.

Drużyna Old Young w tym meczu zjawiła się w solidnym składzie, co wyraźnie zaprocentowało wysokim zwycięstwem. Szybko strzelone bramki w pierwszej części spotkania dały spokój i pełną kontrolę w tym spotkaniu. W drugiej części meczu Ekipa, która zdołała zdobyć parę bramek nawiązała walkę, ale podręcznikowa piłka Hasana okazała się tutaj skuteczniejsza. W późniejszych fragmentach spotkania zespół Artura Piekarka wchodził z piłką do bramki nie dając golkiperowi Ekipy żadnych szans.

Jednąz najjaśniejszych postaci na boisku był z pewnością Dominik Kaczmarek (Hasan Kebab Old Young), który zdobył trzy bramki oraz trzykrotnie asystował, w bramce Hasana w tym spotkaniu sam kapitan – A.Piekarek.

Bramki: A.Jarosiński ’22,’39, Sz.Czajkowski ’27,’43 (Ekipa na Swoim) – A.Piekarek ‘3 – rz.karny, D.Kaczmarek ’15,’44,’49, C.Sławski ’18,’27, Ł.Więś ’20,’47, P.Bentkowski ’42,’43 (Hasan Kebab Old Young)